Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy valaki...

Olyan létezik, hogy valaki semmiben sem tehetséges? Ennyire lúzer lennék?

Figyelt kérdés
Az emberek mindig mondják, hogy mindenki tehetséges valamiben, de én nem hiszem. Iskolában kb. mindenből 3-as tanuló voltam. Az érettségim is így sikerült. Nem vagyok se humán, sem pedig reál beállítottságú. Úgy elvagyok mindkettővel, de ennyi. Sport az nem megy. Max. néha-néha kicsit biciklizek vagy görkorizok, de épp elég. Nem szeretek sokat sportolni. Önismereti tesztekben mindig az jön ki, hogy valami művészi foglalkozás illene hozzám, de énekelni nem tudok szépen, gitározni is tanultam, de nem haladtam benne jól, szerintem nincs érzékem hozzá. Rajzolni nem tudok. Színész ilyesmi sem jöhet szóban, mert nem tudok kiállni sok ember elé. Most vezetni tanulok, abban is egy lúzer vagyok. Nyelvtanuláshoz sincs érzékem. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire béna vagyok. Létezik olyan, hogy valaki semmiben sem tehetséges? Még normális hobbim sincs (a gitározás volt, de inkább abbahagytam), azt meg főleg nem tudom, mivel szeretnék foglalkozni majd a hátralévő életemben. Más is volt így? Mit csinált?
2015. ápr. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Valójában nem arról van szó, hogy mindenki tehetséges lenne. Egyszerűen csak van valami, ami jobban megy neki.
2015. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj azzal, ha nem vagy semmiben sem kiemelkedően tehetséges. A középszerűség nem rossz dolog.

Fogd fel így: átlagos eredményeid vannak mindenben, az átlag a normális, elmondhatod magadról, amit nagyon kevesen - teljesen normális vagy:)

2015. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne olvasd ezeket a lehangoló hozzászólásokat. Vagy beletörődhetsz és bemesélheted magadnak hogy te így is boldog vagy és megelégszel, vagy kitűzöl magad elé egy célt vagy akár többet amit szeretnél és addig gyakorlod és erősíted amíg nem sikerül. Biztos hogy elsőre nem leszel benne jó, mert senki se az. Valószínűleg másodjára se, de azért kell tovább csinálni mert az ember úgy fejlődik. Kitartással. És akik sok ideje csinálják és már értenek hozzá azokat hívjuk tehetségesnek. Egy híres gitáros se a színpadra született és akkor fogott először a kezében hangszert mikor már százezer ember elött szólózott. És egy olimpiai bajnok sem úgy lett hogy véletlen arra járt és kiderült hogy tehetséges szóval elvitte az aranyat. Évek kemény munkája és az elhatározás hogy akármennyiszer is bukik el az ember akkor is tovább csinálja míg nem sikerül. Akármit választasz sok kitartást és sikert kívánok!

Vagy olvasgathatod inkább a fogadd el magad szövegeket. Nekem mindegy.

2015. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak a választ! Nagyon motiváló volt és igazad van. Nem itt kéne picsognom, hanem tenni valamit. Befejeztem, most megyek és változtatok az életemen!
2015. ápr. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!