Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tipikus lúzer férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tipikus lúzer férfiaknak létezik női ellenpólusa, akivel elvileg egymásra találhatnak és a maguk módján kapcsolatot alakíthatnak ki, vagy ez a fajta arra van kárhoztatva, hogy örökké egyedül éljen?

Figyelt kérdés

Férfi esetén gondolok itt olyanokra, akik csúnyák, szegények, nem túl okosak, nincsenek barátaik, nem nagyon tudnak kommunikálni, és az életben sincsenek céljaik. Nőt közelről soha nem láttak, és évtizedeket élnek le így, 30-40 évesen is ebben az állapotban vannak megragadva.


Van ennek női megfelelője? Kicsit nehéz elképzelni, hogy bárkinek igénye lenne ilyen emberre, hacsak nem kompenzációként, mivel maga sem jobb egy cseppet se.


2014. aug. 10. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

de vajon ezek az emberek önmagukat akarják társként? nem vetted még észre, hogy önmagukat gyűlölik a legjobban?:)


ja, és a ronda, buta emberek sem ronda, buta embert akarnak társuknak:))

2014. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
több nyomorék nő van mint férfi szerintem.Se mellük se sggük.Arcuk meg mint a bányalónak.Sok sikert ha ez kell.
2014. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Van ezeknek a lúzereknek női ellentipusa, csak ezek sohasem találnak egymásra, az ilyen férfiak morgós egyedülálló öreg bácsiként végzik aki utál mindenkit legfőképp a gyerekeket és a boldog párokat és hát igen előbb utóbb szivatják is az ilyet a népek.

A halála csak akkor fog feltűnni az ilyennek ha már egy hete nem látták és az egész környék érzi a hulla szagot.


A női ellentípusa az aki az 50 macskája között él a koszban piszokban félőrültként, halála hasonló, mint a férfi lelki társának.


Szóval ez vár rád kérdező. Legyenek hát céljaid......

2014. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Legyél nyitott és ne tervezz el semmit, élvezd az életet, menj el sétálni, nyaralni, uszni. Iratkozz be tanfolyamra és ha nyitott vagy előbb utóbb találsz társat, csak szerintem ne legyen semmilyen előitéleted, ha épp egy elvált nővel akadsz össze akinek van 2 gyereke és jól kijöttök akkor arra legyél nyitott, ha egy "öreglánnyal" aki 40 éves akkor az, csak jól kijöjjetek egymással.
2014. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"az életben sincsenek céljaik" Na ez lenne nálam a biztos bukás pontja. Ugyan én szintén évek óta egyedül élek, igaz, nem vagyok se kövér, se csúnya, azért vannak álmaim, céljaim, amikért küzdök. Nem is tudom elképzelni, hogy minek kel fel valaki minden nap, ha semmit nem akar elérni az életben, csak vegetál, mint valami dudva, nő, mint a gomba.
2014. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egymásnak se tetszenek.
2014. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze h van, te melyik bolygón élsz? Tele van élő példákkal a televízió/internet:

https://www.youtube.com/watch?v=CNG9kg0dM9M

https://www.youtube.com/watch?v=u9xpPTXyld4

https://www.youtube.com/watch?v=5xHrFFNnPl0

2014. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!