Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik hülyeséget mondanak és makacsan bizonygatják is, bárki bármit mond nekik? Csak engem idegesít néha nagyon?

Figyelt kérdés

Elég sok ilyet hallottam már,bár nagyrészére nem emlékszem,de pl legutóbbi az volt mikor szóba jöttek az italok egy ismerősömmel és azt mondta hogy max 50 lehet,nem létezik se 70 se 60 fokos pálinka.Mondtam hogy van,ittam is már olyat.

De ő tartotta magát ahhoz hogy nincs olyan,mert attól már felgyulladna az ember...



2015. ápr. 17. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Ez jó :D

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. És ezekkel az a baj hogy megpróbálnak logikusan érvelni de közben hülyeséget mondanak. És mikor elmondod hogy miért téves amit ő állít akkor "Nem!" és megismétli hangosabban. Ha akkor sincs igaza akkor még hangosabban mondja addig amíg el nem hiszik neki. És sokszor a nem hozzáértők pont emiatt vetik inkább az ilyenekbe a hitüket.

Idegesítő igazából, de az ilyen emberekkel nem az a baj hogy buták hanem hogy nem is akarnak ezen változtatni. Ezzel nem lehet mit kezdeni.

2015. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ha már italok.

engem múltkor pár kollégám meg akart győzni arról,hogy a tojásprotein az mesterséges,anabolikus szteroid és doppingszer:)

általában kinevetem az ilyen szintű műveletlenséget,de mivel az egyik nagyon bizonygatta az igazát,ezért tartottam egy kiselőadást a tojásról,úgyhogy a végén köpni nyelni nem tudtak,elfogyott minden ellenérvük.

a végén amikor már egyet értett velem,megkérdeztem,hogy megkóstolja-e.

mondta igen.

én meg-azt hitted mi?haha!nem olcsó mulatság,ha akarsz te is akkor veszel.-

2015. ápr. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!