Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te milyen szerepet töltenél...

Te milyen szerepet töltenél be egy esetleges háborúban? ‎

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szar sem tudja, ember. Elméletben akár tábornok, de ez csak élesben derülhetne ki igazából.


Felesleges a kérdés, mert senki sem tudja biztosra mondani, csak álmodozni.

2015. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerencsétlen tizennégy éves lány, akit senki sem enged fegyverek közelébe, ezért egy pincében kell elbújnia a bombázás elől. :D
2015. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2. hoz hasonlóan a kiskaput keresném, de mivel 21 éves férfi vagyok más módszert kellene találnom. Talán mentális sérültnek tettetném magam és nem mernének fegyvert adni a kezembe ne, hogy baráti tűz keletkezzen, így én is a pincében kapnék helyet. :D Fa.znak se lenne kedve meghalni, már elnézést. :D Nem minden oké jelenleg, de egy suttyó kalasnyikovos csávó általi halált még nem kívánok magamnak köszönöm. :D


Pince for ever! :D Egy kis boros pincében egy könyvel átvészelném a dolgot. :D

2015. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Galaktikus hódító.
2015. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is a pincében kötnék ki. De az tuti, hogy szereznék egy fegyvert magamnak!

24L

2015. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én egy laborban biológiai fegyvereket gyártanék és reménykednék, hogy azelőtt végetér a háború, hogy a fejesek rájönnének, hogy fogalmam sincs mit csinálok vagy, hogy véletlenül tényleg összehoznék valamit ami árt az embereknek..:D
2015. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálunk háború van. Szerencsére az ország másik végében. Semmilyen szerepet nem töltök be és nem töltenék, akkor sem ha közelebb lennének a harcok. Az erőszak semmilyen formájával sem értek egyet.

Mivel nem vagyok férfi, így nem kell kényszerből részt vennem benne.

2015. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Önkéntesként segítenék a kórházakban. ^^ 19 éves lány vagyok, harcolni nem szívesen harcolnék, de segítenék ott, ahol tudok.
2015. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-os az álcázás nagy mestere. :D Parlament for ever. :D
2015. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
főznék a katonáknak
2015. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!