Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te milyen szerepet töltenél...

Te milyen szerepet töltenél be egy esetleges háborúban? ‎

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Legszívesebben semmilyent. Hagyjanak ki engem a hülyeségeikből, nem vagyok hajlandó mások hatalmi játékai miatt meghalni.

Ha muszáj lenne, akkor valószínűleg egy kutatólaborban kotyvasztanék valami biológiai fegyvert.

2015. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én is biológiai fegyvert gyártanék, lefinganám az ellenséges katonákat, és kipusztulnának mindannyian mint a mamutok, csak gyorsabban
2015. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez a pince nagyon beindította mindenki fantáziáját.. :-D Én egy elhagyott házban rejtőznék,/nem szeretem a pincéket/ha szerelmem ott lenne eltöltenénk az időt..Ha egyedül lennék felfedezném a házat,és berendezését.Valaki írt a könyvekről,az nálam is beválna.Ja és remélhetőleg kaja is akadna bőven.Ha valaki arra jönne,és szimpatikus lenne,őt is bevenném a buliba...Egy biztos,nem ölnék embert,politikai okok miatt.Ha zombi vagy jobbikos-fideszes akkor azért mégis..
2015. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én lennék az az ember akinek a tetemét elsőnek megzabantanák ha elfogyna az élelem. Nem hiszem hogy túl sokáig húznám ezért csak ennyivel tudnék hozzájárulni a dolgok haladásához :)
2015. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mint a 13-as, bár szerintem hamar kinyírnának.
2015. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hugyosgalacsin ***** válasza:
mesterlövész
2015. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!