Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak, miért nem megyek?...

Mit mondjak, miért nem megyek? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval. Általánosban egész jóban voltam egy sráccal, dee...xd Voltak fura dolgai. Szünetekben azért elhülyéskedtünk meg minden. Középsuli óta viszont nem is beszéltünk egymással(most 9.-esek vagyunk) erre múlt héten valamikor rám ír, hogy nem szeretnék-e átmenni hozzájuk valamikor hétvégén? 0.o Akkor leráztam, azt hittem ennyiből le fog neki esni, de egyik nap megint írt... Mit mondjak neki?? Ha megint azt mondom, nem érek rá, akkor új időpontot ajánl fel XD Szegény, én nem megbántani akarom, mert amúgy jófej gyerek, de na... kicsit fura. Hogyan mondjam meg neki tapintatosan? Mármint nem azt, hogy fura, hanem hogy nem szeretnék vele találkozni?
2015. ápr. 19. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mond neki ,hogy van egy kialakulóban lévő kapcsolatod és nem akarod ezzel elrontani ,hogy közben vele találkozol, de nagyon sajnálod a dolgot..
2015. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!