Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szüleim nem engednek el,...

A szüleim nem engednek el, mit mondjak, ha nem szeretném elmondani, hogy azért nem megyek, mert nem engedik? 16/L

Figyelt kérdés
Szinte soha nem engednek sehova, és most az a fiú hívott meg a szülinapi bulijára, aki tetszik. Nagyon szeretnék menni, de nem engednek el. Nem szeretném megmondani, hogy nem mehetek. Van ötletetek valamilyen jó ürügyre...? 16/L

2015. márc. 5. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem az oszinteseg a legjobb, abbol kisebb bajod lehet, mintha hazudozol
2015. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem még inkább állj a sarkadra és mondd meg a szüleidnek hogy el akarsz menni és már nem vagy kisgyerek... Én is ezt tettem csak én 17 evesen és bejött... Mondták hanyra érjek haza de legalább mehettem. Próbáld meg határozottan de higgadtan közölni és semmi gyerekes hiszti vagy ilyesmi... Teljesen felnőttként beszéld méh velük szerintem
2015. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na van itt még valaki? Kérdező?:)
2022. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!