Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség! Nők vagy hozzáértő...

Matita kérdése:

Segítség! Nők vagy hozzáértő férfiak válasza kéne, nagyon fontos! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a tinédzser vagyok, de megereszkedtek a melleim?Milyen gyakorlatok vagy technikák vannak ennek a dolognak a visszafordítására?? Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm.

2015. ápr. 21. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó melltartó. De mitől ereszkedtek meg a melleid? Ez tinédzser korban nem szokott.
2015. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Alkti kérdés. Én is ismerek fiatal nőt, akinek kicsi, mégis lógós mellecskéje van. Táncművész pedig, feszes mindenhol máshol.
2015. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A váltott hideg-melegvizes zuhanyozásról mondták már, hogy használ valamennyit, de igazán csak a plasztikai sebész csinál kocsonyás kibermellet belőle... Nekem tetszik, ha látom a tömegét, főleg ha épp az arcom fölött mutatja meg. Sokan vagyunk ezzel így szerintem. Persze a kemény cici is nagyon jó, de nekem ez olyan összehasonlítás, hogy Ferrari vagy Porsche? Mindkettőt másképp, de fő, hogy nagyon.
2015. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megereszkedtek? - tehát volt amikor "hegyes" volt...

Az okát lenne jó tudni! Ha erősen fogyóztál (ráadásul túl gyorsan) akkor bizony nehéz lesz (szinte lehetetlen) ismét minőségit csinálni belőle!

Más oka nem nagyon lehet, illetve ha van, azt jobb megnézetni...

2015. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kocogj!
2015. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!