Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek milyen álmaitok szoktak...

Nektek milyen álmaitok szoktak lenni? El mesélnétek párat? Jó és rossz álmokat. Mi volt a legrosszabb álmotok életetekben?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, mások miket álmodnak. :) Előre köszönöm, menni fog a zöld like! :)

#álom #rémálom #törtétnetek
2015. ápr. 23. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem általában akció dús álmaim vannak. Fura módon az emberek többsége fut a félelmetes dolgoktól álmaiban, de én mindig nekik megyek szándékosan. :D
2015. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Háború, bunkerben vagyok.

Vagy autót vezetnèk ,de nem indul:)

A cicám a gyerekem.

Hülyeségeket :)

De annyira jooo

2015. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszer veled álmodtam...
2015. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1.: Én is ezt mondogattam, hogy a félelmetes álmokat mennyire bírom, míg ismét nem szebesültem egy igazi kiskorom beli szerű rémálommal, de akkor nem tudod milyen lehet egy igazi rémálom. Egyszer egy toronyról leugrottam direkt álmomban és éreztem a súlytalanságot, amiért csináltam. Mintha hosszan ilyesztenének meg váratlanul, megnehezült a szívem, mint amikor súlytalan vagyok, csak a zuhanást nem éreztem. Aztán amikor földet értem, úgy ébredtem, hogy az ágyban meg kell kapaszkodnom. Ha rossz álmom van akkor is néha így ébredek. :) Ezért szeretek rosszat álmodni, de csak olyat aminél csak engem üldöz az óriás a sötét estében és hiába repülök magasabbra, mintha az óriás nőne és aztán elkap a kezével és szétroppant és súlytalanul ébredek. Az ilyesmik a jó esetek, viszont ha a családom is belekeveredik és ők akarnak nekem valami rosszat, valami félelmeteset csinálni, akkor annyira felemésztenek a történtek, hogy képes vagyok simán könnyezve ébredni. :/
2015. ápr. 23. 23:36
 5/11 A kérdező kommentje:
2.: Ez vicces. :D Nekem volt olyan álmom, hogy varázsolni tudok és megmentem a világot, hogy tudok lélegezni a víz alatt (minden álmomban tudok) és megnyerek egy úszó versenyt, hogy repülök fölfele míg már olyan magasan járok, hogy a mennyországot megtalálom, de már nem nagyon emlékszem, hogy néz ki. :D
2015. ápr. 23. 23:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Haha, én is veled. Mi is volt benne? Ja megvan egy béka voltál. ;)
2015. ápr. 23. 23:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld... kezecske(?). :D Más?
2015. ápr. 23. 23:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Az álmaim nagy része nagyon izgalmas, pörgős és idióta, és persze, mikor felébredek, már nem logikus :D. De a teljesség igénye nélkül, a top / amire a legjobban emlékszem:

-mutáns pincsik támadása az űrből

-egy ismert musicalszínésszel együtt jártam BME matekelőkészítőre (úgy, hogy bölcsész vagyok, és nem értek a matekhoz :D)

-legalább évente álmodok olyat, hogy bemegyek a lépcsőházba, ahol lakom, és megváltozott belülről

-meg olyat is, hogy muszáj autót vezetnem jogsi nélkül, vagy hogy cipő nélkül, zokniban sétálok a nagyvárosban, és egy óra múlva veszem észre

-egyetemi órán a volt gimimben vagyunk, az egyik egyetemi tanár tanít minket, és a csoporttársaim között van egy színházi producer, egy volt évfolyamtársam egyetemről, egy volt osztálytársam gimiből és egy tévés személyiség is többek között... ráadásul elfelejtettem készülni a prezentációmra, a szünetben kell felkészülnöm rá okostelefonnal... közben meg a tévés személyiség b.ogat, hogy mekkora stréber vagyok (pedig nem egy ilyen bunkó fajtának tűnik amúgy életben :D)

-buliban vagyok, és egy tanárom figyelmét akarom felkelteni idióta viselkedéssel (de arra már nem emlékszem, miért)

-a Spice Girls el akarja lopni a Napot, és nekem kell megakadályoznom

-kincskeresős játék lakatlan szigeten


Amúgy csomó autós üldözéses, gyilkosos álmom van, de ezeket nem rémálomként élem meg, hanem izgalmas sztoriként. Egy álmom volt, amiből sírva ébredtem fel, de az sem a sztori miatt volt, hanem mert álmomban gonosz volt egy olyan ember, aki életben rettenetesen kedves és aranyos, és dühös voltam magamra, amiért ilyennek mertem álmodni.

2015. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, érdekesek. Erről eszembe jutott egy olyan álmom, hogy töriórán ülök az osztálytársaimmal, tèmazárò dolgozatot írunk és nem tudok semmit sem leírni, nem tudogondolkodni,aztán egyes lesz a dolgozatom. Ezóta utálom a törit? :D Össz kettő 5-ös témazárót tudtam írni belőle 8.-ig. :)
2015. ápr. 24. 22:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Apukám meghalt már régen.

Azt álmodtam,hogy él és anyu meghalt,és készültünk a temetésére.

Borzasztó volt!Elmondhatatlanul örültem,hogy apámat újra megölelhetem,de kegyetlenül fájt,hogy anyukámat elveszítettem.

2015. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!