Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feministák vagy akik annak...

Feministák vagy akik annak gondolják magukat:önök egyet értenek ezen gondolatokkal?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 24. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"7: Akkor sem érthetô. Ha egy férfi bántott valakit, attól miért kell utálja a világ összes férfiját. "


Valóban nem, én csak azt mondtam, akkor megérteném. És szerintem abban az esetben nem is egy brit vagy egy francia férfire gondolna, feltételezem viszonylag ritkán jár külföldön.

2015. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
9-es, mi az a htb?
2015. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
háztartásbeli :).
2015. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Mégis mit gondoljak? Ezek nem feminista eszmék. Egyszerűen valaki kitalált pár mondatot, majd melléjük szerkesztett egy képet és egy elterjedt nevet. Se egy forrás megjelölés, se egy képcím. Ilyet én is csinálok 5 perc alatt pl. keresztényekről, férfiakról..stb. Aztán hőböröghetnek az idióták.
2015. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

A feminizmus egy beteg eszme, már az alapjaiban is. Azért tudott ilyen sikeres lenni mert a férfiakkal szemben nincs semmiféle társadalmi tolerancia, közöttük sincs összetartás. A harcmezőkön született bajtársiasság is csak a nők védelméről szól, nem mondjuk például a férfiak közös saját érdekvédelméről.

A mondatokban pedig felesleges kételkedni amikor a mai feminizmusból is pont ez a beteges gyűlölet jön át, lásd Femen, vagy akár a tucatnyi hasonló feminista szerveződés.

2015. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
Minden eszmének vagy mozgalomnak vannak vadhajtásai. A jobboldaliságnak az antiszemitizmus, a kereszténységnek az inkvizíció, a feminizmusnak meg ez a pár idióta meg a Femen. Jelzem, az idióták és a Femen az előbbiekkel ellentétben még nem öltek halomra senkit...
2015. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
#16 Ott a pont.
2015. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"háztartásbeli :)."


Köszi, nem értettem. :)

2015. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

# 16


Tévedés.

A feminizmusnak az ellenpárja papíron a férfijogi mozgalom lenne. A jobboldaliságnak, a baloldaliság, az antiszemitizmusnak a filoszemitizmus, a kereszténységnek meg az ateizmus.

Csak, hogy míg a feminizmus évszázadok óta egy teljesen mainstream, a politikát, és a közéletet befolyásoló ideológia, addig a férfijogi mozgalmak, ahol éppen vannak ott is csekély lehetőségekkel, és mozgástérrel rendelkeznek. A norvég alap például 90%-ban feminista szervezeteket pénzel nálunk, de a médiai is folyamosan a feministák hazug témáit fújja. Mint, azt ahogy mondtam, ha a férfiak össze is fogtak valaha a történelem során, akkor se magukért, hanem a nőkért tették. Pedig minden mutató azt igazolja, hogy a heteroszexuális férfiak a legvédtelenebbek, de a társadalom alapvetően nőközpontú, és nem akarja meghallani ezeket a hangokat.


Jelenleg a feminizmus leginkább a nácizmushoz hasonlítható, kezdve a kizárólag numerus clausushoz hasonlítható a női kvótától, az ostoba üvegplafon elméletükkel, a levágott herékkel hergelő betegesen férfigyűlölő Femenig, amely nyíltan Európa központjában, Párizsban működhet, hirdetheti beteges nézeteit, "akciókat" szervezhet úgy, hogy a rendőrség nem tesz ellenük semmit, hiszen úgy látszik a nemi sovinizmus, gyűlöletkeltés akkor teljességgel elfogadott, ha azt a férfiak ellen teszik.

2015. máj. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!