Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Basszus tényleg igaz ez a...

Basszus tényleg igaz ez a fekete kocsis dolog meg a talking angela? :c:o (többi lent)

Figyelt kérdés

ha valaki nem tudná..

[link]

[link]

én azért félek:( nem miskolcon lakom de bnőm mondta h vhol a szomszéd városba is ez volt...

tényleg igaz?:o


2015. ápr. 25. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Csak néhány weben keringő történet, érdekes módon mind másut történik, de mindig ugyanaz a sztori:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
kérdező, és azt tudod-e, hogy alaptalan rémhír keltés is elítélendő, és büntetendő?
2015. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Megtaláltam egy 2006-os levelet, ami pont erről szól! Szóval már legalább 9 éve kering a történet:

[link]

2015. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Waaa😱😱😱

Meg jobban felek😞😣

2015. ápr. 25. 23:02
 5/20 A kérdező kommentje:

Most neztem meg a kepet xd

Most akk mivan?._.

2015. ápr. 25. 23:03
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek az albánok...a teremburáját!
2015. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Aham, a képernyő közepére egy alkalmazásban elrejtettek egy kamerát...seems legit.

Szeretem az ilyen kamuhíreket. Jól ki tudom szűrni vele, melyik ismerősöm értelmi képessége közelíti a negatív tartományt és törölhetem a netes világból, a való életben meg nagy ívben kerülhetem. :D

Egyébként egyszerű a képlet. Idegenekhez nem kell odamenni, de ezt általában ovis gyerekeknek tanítják meg. És soha nem osztunk meg magunkról semmi személyeset se idegeneknek, se a neten. Ez csak rémhírkeltés, hogy a buta gyerekek is belegondoljanak, mit mondanak és csinálnak. :D

2015. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Bakker én is miskolci vagyok... sőt régebben én is játszottam a Talking Angelàval de nagyon meguntam és letöröltem. De tőlem akkor (egy éve nem játszottam) nem kérdezte hogy hol lakok stb. Olyan gépi hülye volt... (pl írom h I'm Hungarian →magyar vagyok← válasza hogy azt hittem Virágnak hívnak de ezentúl Hungarian leszel...) de a fekete kocsis dologtól én is kezdek parázni... remélem nem igaz...
2015. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

igen egyértelmű h nem kell odamenni de hát na.. ha 4en vannak és ha odamennek hozzád.. aztán elvisznek._.

javaslom az uzit mindenkinekxd vagy egy deo is elég sztem nálam az szokott lenni

2015. ápr. 27. 21:06
 10/20 anonim válasza:
28%
nem a képernyőben van kamera hanem az első kamerán keresztül látnak és elvileg személyes kérdéseket is tesz fel pl.: egyedül jársz haza suliból?
2015. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!