Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megszűnik valaha...

Szerintetek megszűnik valaha a homofóbia?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom.


De persze egyeseknek jó, ha arra fecséreljük az időnket, hogy gyűlöljük egymást piti ürügyek miatt.


Egy 19 éved leszbikus lány



2015. ápr. 26. 18:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a homofóbia hülyeség!

Senkire fél tőlük,szimplán csak ez a társadalom..

Semmivel se rosszabbak a leszbikusak,melegek...

2015. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
10%
Amíg úgy próbáljátok beállítani a homoszexualitást, mint a heteroszexualitással egyenrangú kapcsolatot és azonos jogokat szeretnétek, addig nem, és én személy szerint mindent el is fogok követni, hogy ez így is maradjon. Veszélyt jelentetek a legalapvetőbb emberi kapcsolatra a családra.
2015. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%

A homofóbia általában nem az otthon, négy fal között művelt tevékenység ellen van illetve azok ellen akik fel is vállalják a kapcsolatukat, de normálisan és nem feltűnően csinálják.

Valószínűleg azt a sok beteg, perverz állatot utálják, akik azt élvezik, ha provokálhatják a többséget az utcán a beteg elképzeléseikkel, keresztet dugnak fel maguknak meg meggyaláznak ezt-azt, aztán ha megdobálják őket, akkor meg visítanak, a jogaikra hivatkoznak és nem értik hogy miért utálják őket.

2015. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként valóban rossz a fogalom. Ez nem fóbia. Ez tiltakozás, nem félek és nem utálom a melegeket, a provokációjukat utálom, és a liberális mentalitásukat, valamint azt, hogy módszeresen gyalázzák a konzervatív értékeket, ahol csak tudják.
2015. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg addig ügyet fognak belőle csinálni, míg a melegek is reklámozzák azt, hogy ők a saját nemükhöz vonzódnak. Áruld el, ki a fenét érdekel, hogy te leszbikus vagy? Nem leszel tőle se több, se kevesebb, mégis szükségét érzed annak, hogy a leszbikusságod kapcsán kérdését tegyél fel.
2015. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

2: A poligámiát is elítéled? Az, hogy mindenki össze-vissza kefél, sokkal jelentôsebb ellensége a családnak, mint a homoszexualitás. Ennek ellenére én azt sem ítélem el.


Kérdezô: Sajnos nem hiszem, hogy teljesen elmúlik valamikor is. De remélhetôleg csökkenni fog a homofóbok száma.

2015. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

" Nem leszel tőle se több, se kevesebb"


Pontosan. :)

2015. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10%

"A poligámiát is elítéled? Az, hogy mindenki össze-vissza kefél, sokkal jelentôsebb ellensége a családnak, mint a homoszexualitás."


El kivéve olyan kultúrákban, ahol évszázadok óta jelen van. Ez az európai össze-vissza kefélünk dolog éppen annak a liberalista pestisnek, a hozománya, mint aminek az a jelenség, hogy a melegek az ember arcába tolják a szexualitásukat. És igen, mind akettő, káros a családra.

2015. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

Nem fog, mivel ha valaki nem ért egyet egy meleggel(teljesen mindegy, hogy miről vitatkoznak), akkor az már a melegek szerint automatikusan homofób.

Tapasztaltam nem egyszer.

2015. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
70%
még jó hogy provokálunk és hirdetünk!! ha már pokollá teszitek az életünket akkor igenis hangosak leszünk, csak azért is!!! és ez nem fordítva működik, nem azért utálnak mert provokálunk! azért provokálunk, mert élhetetlenné teszik az életünket! én meg éljem 4 fal közt az életem? biztos a heteróknak is tökjó lenne 4 fal közt élni, kezetfogni, csókolózni, gyereket nevelni...
2015. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!