Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ránézésre meg...

Szerintetek ránézésre meg lehet mondani, hogy valaki 18 vagy 24 éves (lány)? Vagy egy 24 éves simán kiadhatja magát 18-nak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es miért lett 0%-os?
2015. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nézz meg rólam meg az egyik barátnőmről egy képet. Mindketten 25 évesek vagyunk. Én - nem önszántamból -, de itthon élek, egyetemista voltam, 22 évesen volt az első barátom. Kinézek 20-nak. A barátnőm 3 éve dolgozik, lassan 2 éve meghalt az anyukája, és van egy 1 éves gyereke. Ő kinéz 30-nak.

Más életszakaszban vagyunk és ez nagyon meglátszik rajtunk.

2015. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Igen, szerintem genetika. Én idén leszek 35 éves, de tavaly még a diákot kérték tőlem. 10 év mínusz általában... De találkoztam már ellenkező példával is.
2015. máj. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem múlik a megélt dolgokon, hogy mennyi idősnek látszol, hacsak nem károsítod magad valamivel. De ez inkább genetika. Én rengeteg dolgot megéltem a 20-as éveimben, sokat tapasztaltam, mégis, inkább fiatalabbnak néznek. Sőt, nálunk ez családi vonás. A szüleim is fiatalabbnak néznek ki a valós életkoruknál, pedig végiggürcölték az életüket, a nagyszüleim is (legalábbis az anyai nagyszülők, az apai nagymamám a születésem előtt meghalt, és az apai nagyapámat se ismertem sokáig).
2015. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!