Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire "gáz" ha valaki 16...

Mennyire "gáz" ha valaki 16 évesen kezdi a középsulit? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

16 évesen fogom kezdeni a középiskolát és nem azért mert megbuktam hanem eü. ok miatt. Attól félek ha meghallják azonnal jönnek a hányszor buktál? és hasonló kérdések, és meg kell magyaráznom hogy miért de nem biztos hogy hinni fognak nekem azután azt fogják mondani hazudok.

Ti mit gondolnátok? Eléggé félek ettől

14/L / Szeptemberbe leszek 15 és akkor leszek 8.osztályos


2015. ápr. 28. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már sokan vannak így, mivel bejöttek a 0. évfolyamok, és ha mellette még valaki év vesztes is, akkor simán 16 évesen kezdi a középiskolát.
2015. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen még évvesztes is voltam. Az osztálytársaim 6-6,5 évesen kezdták a sulit én 7 évesen.
2015. ápr. 28. 18:36
 3/14 A kérdező kommentje:
*kezdték
2015. ápr. 28. 18:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond.

Annak idején, én is 16 évesen kezdtem. Szalajtottam, és magántanuló is voltam egy évig.

2015. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kései Sirató ***** válasza:
Ha betegség az oka, a tanáraid úgyis tudni fogják. Nem hiszem,hogy ebből bármilyen hátrányod származna. Fölösleges ezen aggódni, úgyis lesznek barátaid, akik megértőek.
2015. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
semennyire sem az
2015. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell részleteket mondani annak, akinek nem akarsz, elég annyit említeni, hogy eü. okok miatt kezded 16 évesen a középsulit. Ha átlagosan vagy jól tanulsz, senki nem fogja azt hinni, hogy biztos megbuktál, csak nem mondod meg.
2015. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 3005 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bántanának ezért, talán amiatt lehet kicsit rosszabb, hogy esetleg éretlennek találod majd az osztálytársaidat és kényelmetlenül érzed majd magad. (Ha eleve érettebb típus vagy)

Szerintem ne feszülj rá..

2015. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen sokkal érettebb vagyok. A legjobb barátnőm szintén 14 éves ő ősszel kezdi a középsulit, de megértjük egymást.

Azokat nem szeretem akik 14-15 évesen versenyeznek kinek volt több pasija, minden hétvégén buli stb. Mi a barátnőimmel zenélünk, társasozunk, röplabdázunk stb.

2015. ápr. 28. 19:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Na már pár embertől megkaptam hogy bizos megbuktam, bár ezek általában bunkó, kötözködő személyek. De attól nagyon rosszul esik és nem is hiszik el hogy eü. okok miatt
2015. máj. 17. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!