Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamasz lányok, mit gondolnátok...

Kamasz lányok, mit gondolnátok egy olyan fiúról aki tehenész 17 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves fiú Pénteken, szombaton, vasárnap estetleg még a hét többi napján 16-tól 20-ig dolgozik édesanyja tehenészetében. Az anyjával együtt.


Lányok ti mit szólnátok hozzá?

Anya ,mondta ha lenne barátnőm tuti kihívná, mondom neki a mai lányok már fintorognának stb, tisztelet a kivételnek.

Ma világban bulizni szórakozni kell elhívni a lányt és az ágyban produkálni.


2015. jan. 23. 11:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze a suli mellet csinálja.
2015. jan. 23. 11:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tehenész 17 évesen.

Anyud jó vendéglátó, mehetne a lány de csak dolgozni :DD

Nézd én őszinte leszek, nekem a hétvége az itthon punnyadás ideje. Tanulok és/vagy lazulok, a hátam közepére nem kívánnám a teheneket, pedig szeretem az állatokat, és jó velük foglalkozni.

Másrészt meg őszintén, ha lenne barátnőd szerintem jogosan várna valami szabadidős programot, nem munkát veled közösen.

De ez az én véleményem, néha látok itt kérdéseket, hogy egy lány vagy fiú hogy szeret így állatokkal foglalkozni, meg stb, szóval biztos van lány aki szívesen menne veled. De készülj fel, hogy nem mindenki, és azért valljuk be minden joguk megvan hozzá :)

2015. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi cowboy :D
2015. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még ha lovak lennének elképzelhető lenne, nade tehenekkel? Ha nagyon jól nézel ki lehet, hogy van olyan lány, aki elnézné.
2015. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Hasonszőrű falusi lányt kell keresni akinek nem büdös a munka. Nem városi nyafka penészvirágot . Ennyi a titok.
2015. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira imádom, hogy a falusiak így nyilatkoznak a városiakról, majd még ők kapálóznak hogy a városi emberek hogy lenéznek mindenkit :DDDD mondom ezt úgy, hogy faluban lakok.
2015. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!