Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit csináljak...

Miért van ez? Mit csináljak másképp? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék fiúkkal ismerkedni, de nem megy.. van egy barátnőm, aki komolyan sík (tudom nem illik ilyet mondani, de tényleg az), visszahúzódó és a humorát se igazán veti be a fiúknál ahogy elnéztem.. de rá mégis csak úgy ugranak a fiúk, mint tyúk a takonyra.

Mások elmondása szerint, akik idősebbek nálam nem vagyok csúnya.

Elég sokat tanulok, hogy legalább egy alap műveltségem is legyen, hogy tudjak miről kommunikálni az emberekkel. A külsőmre is adok.

Rólam annyit, hogy nagyon mosolygós vagyok. Nyitott vagyok új kapcsolatokra és mások leírása alapján: kedves, élet vidám.

Mit csináljak másképp?

Milyen lányokkal beszélgetnek szívesebben a fiúk?


2015. ápr. 28. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem ismerkedhetsz, ha akarsz. Bár nem tudom milyen idős vagy. 22F.
2015. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha gondolod irj privit 16F
2015. ápr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sok kiéhezett állat első, második. :D Tudod ezt látatlanban nehéz eldönteni, szóval bármi lehet. Pl. a barátnőd szebb stb. A te korosztályodban (tippeim vannak) még nem a kommunikációs készség a számottevő. :D
2015. ápr. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!