Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki olyan...

Van itt olyan, aki olyan körülmények között él, hogy már majdnem bekattant?

Figyelt kérdés
És már képes szinte bármire, hogy kitörjön ebből a helyzetből?

2015. ápr. 30. 01:07
 1/6 anonim válasza:
nem sok ilyen ember van (szerintem) max akkor ha hirtelen csökkent az élet színvonal !! ha valaki szegénységben nő fel az már megszokta és nem fog bekattanni
2015. ápr. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sok olyan bekattant ember van, aki nem szegénységben él, sőt!

Lásd, a Kaposvári trafikos-lány gyilkosát.

2015. ápr. 30. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,én.

Nem az anyagi oldalt tekintve,hanem a családomat.Évek óta tűröm a sok megaláztatást.Gyűlölöm őket,bárcsak meghalnának!

2015. ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mar csak mult idoben, szerencsere.. a csaladom kikeszitett, a bekattanasokat ugyan magamon vezettem le, de aztan nem keves idobe es munkaba telt talpra allni.

Szerencsere kitortem onnan, es most mar senki nem tud kikesziteni, ha akarna sem :)

2015. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már jó párszor kiakartam törni de ebből, ebben a társadalomban csak börtön a vége. Ha nincsenek rokonaim állami gondozásban nőttem fel, nincs sok esély. Nincs megfelelő végzettséged mert ehhez az állam nem járul hozzá. Csak a nyolc általános a kötelező. Ha tanulni akarok ahhoz is dolgoznom kell. Ha dolgozni akarok akkor kérnek egy folyószámlát mert hát csak arra akarnak utalni fizetést. A bank a folyószámlához lakcímet kér. ha soha nem volt lakásom csak albérlet és nem jelent be a főbérlő akkor nincs folyószámla és nincs bejelentett munka. Csak fekete munka marad. Ami hol van hol nincs. Az is lehet, hogy elvégzed a munkát és átvernek nagyon sokszor és nem fizetnek ki. Így nem lehet tovább tanulni mert nem finanszírozzák vagy nem jutok el iskoláig mert ettől még ennivalóm nincs. Nincs kiút. Ezért megy el még olyan is ebből az országból akinek itt még lenne munka, de nagyon kevés a fizetés. Az olyannak mint nekem meg semmi nincs. Ma még van hol laknom, ha egy hónap múlva elfogy az a kis pénz ami van egy kis alkalmi munkából, akkor nincs hol laknom és már nem internetezek. Koldulok és éhezem.
2015. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben voltak dühkezelési problémáim, az itthoni körülmények miatt(agresszív család, de én nem akarok olyan lenni, mint ők, ezért leküzdöttem. Már semmi sem tud felidegesíteni.
2015. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!