Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy ha...

Mi értelme van annak, hogy ha egy kedves pasi beakar vágodni egy lánynál, miközben érzi, hogy ez erőltetett, mégis "önostorozásként" probálkozik? Te hogyan koptatsz le egy (kezdetben barát) kedves pasit, aki szinte sajnáltatja magát neked?

Figyelt kérdés
az önostorozás alatt azt értem, hogy végül magára haragszik, amiért hülyén érzi magát, ha le van koptatva, mert olyan marha természetes neki, hogy randizzon vele egy lány, akit csak meglátott. Az ilyeneken nagyon fennakadok, nem értem, mi értelme az egésznek, és hogy gondolkodik egy ilyen pasi.
2015. ápr. 30. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálta, ennyi. Nem kell túllihegni. Ha nem érdekel téged, megmondod, hogy bocs nem és tovább lépsz.
2015. ápr. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs, megprobalta, nem jott be. Az onostorozasnak viszont tenyleg nincs ertelme. Engem inkabb az idegesit, mikor egy lany barmit beir ebbe a kategoriaba es rogton jonnek privik.
2015. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
engem sem zavar, hogy megprobálta, sőt bóknak is vehettem volna. csak hülyén érzem magam egy ilyen helyzetben, ha azt látom, hogy azon fog gondolkodni, hogy "miért nem", és az önostorozástól függetlenül is valami negatívat gondol magáról emiatt olyan személy, akit emberileg kedveltem.:P bár lehet, hogy az egyetlen fennálló negatívuma a szememben ez az értelmetlen bűntudatosdi.
2015. ápr. 30. 09:27
 4/4 anonim válasza:
Gondolom megadtad a tel.számos és beleeggyeztél a randiba, később meg lekoptattad! Így volt?
2015. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!