Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még igy értelme az életemnek?

Van még igy értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekem, akit egyedül nevelek, én 37 éves vagyok. Csak arról szól az éleetm, hogy gyereket nevelek és dolgozm. A gyerekemnek nem tudok megadni semmit,ezt kell végignéznem. És ennyi lesz az életem. Felnevelni a gyermekem,majd lehúzni a rolót és nyugdijba menni...
2015. ápr. 21. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom Agykontroll elvégzését, az segíthet. Próbáld meg szeretni magad, találni egy társat és végiggondolni, hogy milyen apró változtatások tudnák első körben kellemesebbé tenni a midnennapjaidat. Lehet az futás, valami hobbi. Próbáld meg a feljődő gyerekedben is ne csak a gondot, az örömöt is látni.
2015. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

"A gyerekemnek nem tudok megadni semmit"

Én olyat kaptam a szüleimtől amit nagyobbra értékelek minden vagyonnál. Arra tanítottak hogy legyek szabad és önálló, soha ne legyek mások szolgája, ne mások profitját termeljem. Persze nem hallgattam rájuk, hanem még diplomát is szereztem mert hülyegyerekként azt hittem hogy a diplomás az már nem cseléd. Aztán kiderült hogy igazuk lett. A falusi szomszédmentes szülői ház mindennel ellát, teljesen önellátó és rezsimentes volt mindig. Szerencsére mindenre megtanítottak, ezt a tudást tartom nagy örökségnek. Mert lehetővé teszi hogy szabad legyek és ne mások gazdagodása érdekében robotoljak.

Ezt meg tudod adni te is gyerekednek ha tetszik neki. Akár nagyszülői vagy szülői segítséggel. Egy olyan induló életet hogy ne mások csicskája legyen semiféle szempontból. Ha te is így gondolod hogy ez fontos. Mivel nem mindenki tulajdonít jelentőséget a szabadságnak, vannak akik jól elvannak másoktól függve is.

2015. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
új elfoglaltság keresése jó ötlet, de szerintem neked egy pszichológus sokat tudna segíteni
2015. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!