Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondol rolam?...

Szerintetek mit gondol rolam? Hogy tekint ram?

Figyelt kérdés

Nemreg volt a szulinapom. A barataim egy kupacban alltak, mindegyikuk mondta hogy boldog szulinapot, csak Ő nem. Aztan nem tudom hogy elotte nezett-e, de amikor en raneztem, akkor hirtelen rezzenestelen arccal elkapta a szemet. Aztan mar volt olyan hogy egyik oran ki kellett menni, es mikor megcsinaltuk a feladatot, akkor valasztani kellett magunk helyett valakit, es o engem valasztott. Aztan tolem kert lapot, az en fuzetemre mondta azt, hogy stipi-stopi (mert nekem minden bele volt irva). Aztan meg ev elejen kuldott egy szivet, amire en nem reagaltam,mert gondoltam hogy hulyesegbol irta.. Szerintetek most mi mit gondol rolam Nem tudok

Rajta elmenni.



2015. ápr. 30. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj... fiatal vagy te még ehhez, ezt az is bizonyítja, hogy kiírtad ezt ide. Lehet hogy tetszel neki, de lehet nem. A fiúk bonyolultak, de semmiképp soha ne tűnj előtte ribinek. Akkor soha többet feléd sem fog nézni. Légy kedves és mosolygós, majd lép, viszont ha nem akkor neked kell.
2015. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi!
2015. máj. 1. 12:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Uram Jézus, visszaolvasva ezt a kérdést elég kis naiv voltam. 😅
2018. jún. 24. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!