Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le ezt a...

Hogyan koptassam le ezt a fickót, ha legközelebb is leszólít?

Figyelt kérdés

Ma este munkába menet leszólított egy nem túl szimpatikus férfi, és miután pár szót beszéltünk, gyorsan mondtam neki, hogy sietnem kell dolgozni. Ezzel ráztam le, de még utánam kiáltott, hogy "Mindig ugyanígy jössz...?" Én úgy tettem, mintha nem hallottam volna meg a nagy forgalom miatt, de ha felfogta, hogy le van koptatva, nekem az sem baj. :D Viszont most kicsit aggódom, hogy megint találkozom vele majd egy hét múlva, amikor megint "ugyanakkorra" megyek dolgozni.


Ugye, ez teljesen esélytelen? Bár nem tudom, ott szokott-e elmenni ilyenkor, csak még nem vettem észre...


Ha találkozom vele, milyen szöveggel rázhatom le finoman? Nem szeretek megbántani senkit. :/


22/L


2015. ápr. 30. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van az a helyzet, amikor meg kell bántani valakit.

Mond azt, ha még egyszer leszólít, akkor legközelebb elkísér a párod.

2015. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd észre, ne kommunikálj vele, ha le akarod koptatni. Ilyen estben ne lelkizz azon, hogy megbántod vagy nem. Vagy menj egy kollégáddal ha meg tudjátok várni egymást, hogy ne egyedül menj.
2015. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen gondjaim. Néha elég szar tud lenni. Engem egy időben egy egyetemista srác (még csak nem is volt csúnya!) próbált felszedni. Persze nagyon nem voltam rá vevő, sőt nagyon féltem tőle, pedig nem volt rá okom. Végül már másik busszal jártam, aztán megtaláltam a megoldást. Mikor következőleg összefutottunk elejtetem egy megjegyzést, na azóta is azt hiszi leszbikus vagyok. Szerintem koptasd le, ne legyen miatta lelkiismeret furdalásod.
2015. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

2-3. ti aztán értelmes válaszokat adtatok. Ne kommunikálj vele, persze mutasd a paraszt magyar személyiséget, nincs belőle elég. 3 téged meg azóta is leszbikusnak hisz és még kb. 5-en (a haverjai) is gratula nagy stratégia.


Szerintem egyszerűen mond meg neki, hogy a párod nem örülne neki, ha legközelebb is megpróbálna zaklatni. Ennyire egyszerű. :D

2015. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én se tartom megfelelőnek, ha levegőnek nézed és nem szólsz hozzá. Az csak egy dolog, hogy illetlenség, de valószínűleg addig nem is fog békén hagyni, míg nem mondod el neki, mi a helyzet.

Mindezt mondom úgy, hogy én lány vagyok és a volt barátomból próbálok valahogy csak egy mondatot is kiszedni, ha az utcán véletlenül összefutunk. Nem zaklatom, sose keresem sehol, se telefonon, se máshogy, csak az utcán megyek oda hozzá. De nekem okom is van rá, mert fél éve csak úgy hirtelen kidobott a lakásból, reggel még így szeretlek, úgy szeretlek volt, délután már azzal jött, hogy kiábrándult belőlem és tűnjek el. Hogy mi történt abban a pár órában, nem mondta el, és szeretném megtudni, hogy mit is vétettem, és addig nem fogom hagyni a dolgot, míg nem kapok tőle választ. A szakítás után két hónap múlva találkoztam vele két alkalommal, utána 4 hónap múlva egyszer, de mindhárom alkalommal elhajtott azzal, hogy vagy levegőnek nézett, vagy csak annyit mondott, hogy "hagyjál, sietek".

Szóval én mint "zaklató" javaslom, hogy egyszer legalább pár rövid mondatban magyarázd meg neki, hogy miért nem vagy rá kíváncsi.

2015. máj. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 Itt a tiéd az igazán mélyenszántó hozzászólás nem az első kettőé. Maradtál volna csendben, mindenki jobban járt volna, tökfej.

#5 A nem az nem. Nem akart veled beszélni, te ezt mégsem vetted figyelembe annyira, amennyire kellett volna. Igazából mindenki leszarja, mennyire érdekelt téged a Miért. Persze, mocsok dolog kidobni valakit, de ha első rákérdezés után nem akarja a másik elmondani, mit miért művelt, hagyjad. Nem kell rajta puffogni és keresni annak a társaságát, aki menekül előled.


Kérdező, ha legközelebb is bepróbálkozik, mondd meg határozottan, hogy nem érdekel a közeledése és legyen szíves nem zaklatni téged. Nem kell finomkodni, mert - most figyelj, négyes/ötös - nem kell toleránsnak/kedvesnek/megértőnek/barátságosnak lenned azzal, aki zaklat. Ez nem illetlenség és nem leszel paraszt tőle. Inkább ez, minthogy mazochista módon magadat szopasd (és leállj vele bszélgetni, mert juj, te aztán jófej csajszi vagy, aki tudja, hogy az illem ezt és azt diktálja.)


A

2015. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki az udvarias lepattintásból nem ért, akkor bunkó módon kell sajnos.
2015. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld kezek. :)) Ha összefutok vele csütörtökön, megírom, mi volt. :D
2015. máj. 1. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF


#6 Akkor szerinted mit tehetnék? Azóta furdal a lelkiismeret, hogy vajon mi történt hirtelen, abban a pár órában, míg elment otthonról. Ha elmondaná, talán rájönnék, hol hibáztam és akkor később tudnék ezen javítani, hogy még egyszer ne forduljon elő. Én legalábbis úgy gondolom, hogy ha valaki felnőtt létére több mint egy év együttélés után csak úgy szakít a párjával, lehetne benne annyi tisztelet, hogy elmondja, mi az oka, pláne, hogy én mindig őszinte voltam vele, mindent megtettem, hogy örömet okozzak neki, ennyit talán igazán megérdemelnék. Még azt is megérteném, hogy közben talált jobbat, csak nem bírta tovább titkolni, de legalább annyit mondott volna... De nem, csak már nem érdekelsz és azonnal költözz el. Külön volt számlánk, sose kértem tőle egy fillért se, nem ugráltattam, nem tiltottam el senkitől, elkísértem mindenhova, akkor is, ha engem kicsit sem érdekelt az adott dolog, csak hogy boldog legyen, miközben dolgoztam és egyetemre jártam. Netalán az is gond lehet egy fiúnak, ha a lány magasabb végzettségű? Vagy egy huszonéves fiútól nem is lehet jobbra számítani párkapcsolat terén?

Mivel ő volt nekem az első, ezért még rosszabb érzés az egész, nem tudom ezek után, kiben bízhatok meg, ha már az első kapcsolatom így végződött. Tudom, hogy a leghelyesebb döntés hagyni a fenébe, de ha megmagyarázná a dolgot, mindkettőnknek jobb lenne, én választ kapnék és nem gyötörne tovább a miért, ő pedig megszabadulna tőlem örökre, levegőnek nézném utána, ha véletlen találkozunk is.


Bocs az OFF-ért.

2015. máj. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Talán kicsit jobban neked álltam, mint kellett volna. No mindegy. Én azt mondom, hogy az ilyen emberek miatt felesleges rágnod magad. Egyszerűen szarul választottál - megesik. Szerintem rajtad nem a miért oka segítene, hanem ha túllépnél ezen. Úgyis vége, úgysem mondja meg, és na nehogy már egy ilyen parasztra fecséreld az időd, mikor kiélheted magad mással, jobbal. Időpazarlás a múlton rágódni. Lépj tovább, szard telibe és nagy vigyorral a képeden Menj Tovább. Mert a pasid nem érdemli meg, hogy Ennyit foglalkozz vele.
2015. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!