Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélik az embert hajszín...

Elítélik az embert hajszín alapján?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis változtatást magamon elvégezni.

Lezártam a multam és egy "új élethez" úgy gondoltam, átfestetném a hajam.

Ha nem egy hétköznapi, velem szembe jövo hajat csináltatok magamnak, elítélnének miatta mások?

(Hozzá teszem nem leborotválni akarom a hajam)


2015. máj. 1. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kék hajszínre gondolsz ? Elítélni nem, de előítéletekkel teli emberekkel fogod szembe találni magad.
2015. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1, igen, arra gondoltam.
2015. máj. 1. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire igen. Egyszer villamosoztam nagy tömegben és velem utazott egy lány szivárványszínű hajjal, előttem pedig 2 srác ült és elég hangosan elkezdték azt ecsetelni, hogy de sz-rul néznek ki azok a csajok, akiknek ilyen természetellenes színű hajuk van. Mondanom se kell, még nekem is felment a vérnyomásom, hogy hogy lehet ennyire bunkó valaki. Állásinterjún is hátrány lehet. De amúgy meg ha vastagabb a bőr rajtad, akkor miért ne?
2015. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
nekem például "szineshajfétisem" van (már ha ilyen létezik)
2015. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy egy próbát megér a dolog, biztosan léteznek egyszeri, kétszeri használat után kimosható, színezők (csak azért, hogy mindenki a saját bőrén tapasztalja meg azt, hogy milyenek az emberek, milyen a reakció ez-esetben például).
2015. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!