Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden embernek él egy hasonmá...

Minden embernek él egy hasonmása valahol? Mit tennél, ha veled szembe jönne pl. az utcán, vagy bűnöző lenne?

Figyelt kérdés
A minap néztem a híradót és majdnem lefordultam a székről. A bostoni merényletről volt benne szó és mutatták az elkövetőt, aki kiköpött mása a barátomnak! Rákerestem neten és még oldalról is...ugyanaz az arc. Elgondolkoztam, hogy talán még poénos is ha az illető messze lakik, vagy mondjuk egy sztár, de ha pl. 1 városban lakna és lopkodna a boltokban, vagy más bűntetteket elkövetne... mit tennél? Ha idegenek miatta néznének csúnyán az utcán, vagy tévedésből téged köröznének? :D
2015. máj. 1. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szembe jonne velem, eljatszanam vele a tukros jatekot. Ha pedig bunozo lenne,akkor beallnek melle es mi lennenk a Rablo Duo.
2015. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert drasztikusan megváltoztattam a hajam, de mikor végignéztem az idei HVG Állásbörzét szentül azt hittem, hogy én vagyok egy képen mire rájöttem, hogy más színű kabát volt rajtam...:D De olyan sok időbe telt, mire ez leesett, hogy az már kínos volt. Mert az illető kabátja nagyon hasonlított a ruhára, amiben voltam. Jót nevettem magamon, és konstatáltam, hogy még mindig nem szoktam meg a külsőm. De vicces volt, hogy alapvetően ugyanolyan volt a hajunk, hasonló az ízlésünk, hasonló színvilágban öltöztünk, ugyanolyan szemüvegkeret, hasonló arcforma, szemöldök, a másik lányon is nagyjából annyi felesleg lehet, mint rajtam. Ugyanolyan színű mappánk is volt, tehát hasonló végzettséggel is rendelkezhetünk. Érdekes volt, de nem sokat foglalkoztam vele amúgy.
2015. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha szembe mennék a hasonmásommal akkor tudnám hogy elég sokat utazott
2015. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!