Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ettől ri. Banc lennék?

Ettől ri. Banc lennék?

Figyelt kérdés
Egy osztálykirándulás alkalmával egyik fiú osztálytársammal együtt aludtunk.Előtte eléggé sokat ittunk,a fiúnak pedig barátnője van.Nem volt semmi köztünk csak lefeküdtünk egymás mellé és aludtunk. Szerintetek?
2015. máj. 3. 19:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
(lány vok)egy kérdés hol laksz budapest? inkább privátba irnám meg. elöbb privátba te ird le hgy hol laksz és ott válaszolok. oké ?
2015. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az alvást minden ember műveli, így vagy mind kur**vák vagyunk, vagy más is kell hozzá.
2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, nyugi.! ;)
2015. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha nem volt semmi, akkor miért lennél ri. Banc?Aludtam már egy ágyban az 5 éves unokaöcsémmel, most ettől pedofil lennék? :D Ne aggódj, semmi ri. Bancság nincs ebben, csak a barátnője félre ne értse...ha tud róla...mert azt nehéz lesz kimagyaráni :S
2015. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fonyódon lakom és megbeszéltük a barátnőjével.Tudom hogy előfordul csak azt gondoltam hogy mások félreértenék.:)
2015. máj. 3. 19:19
 7/12 anonim ***** válasza:
az osztálytársaid simán cikizhetnek miatta de még éretlen tacskok szoval ne foglakozz velük... bár azt elég nehéz.. én attol is AZ voltam ,mikor egy lovastáboros kirándulásnál jol elbeszélgettem egy lovásszal....
2015. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez de gyerekes már, hogy megbeszélted a barátnőjével :D Már a kérdés is kislányos és nevetséges, pláne ez a hsz-od.
2015. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg tök jo dolog hogy öszintén elmondtátok a bnöjének a dolgot és ne mástol kellett megtudnia.És én ezt felnöttként mondom.
2015. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti.Te aztán tényleg nagyon érett lehetsz:D ahogy az utolsó mondta:én is úgy gondolom hogy jobb ha elmondjuk neki mert úgy is megtudta volna.
2015. máj. 3. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!