Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt tényleg olyan nehéz...

Ezt tényleg olyan nehéz megérteni?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam egy társkereső oldalra. Több okból nem raktam ki képet és nem is várom el hogy másnak legyen képe. Viszont kaptam már sok levelet úgy hogy "kép?" semmi köszönés (legalább egy sziát elvárnék), semmi előzmény. Természetesen szépen, normális hangnemben visszaírom hogy nincs képem csak ősrégi amin teljesen másképp nézek ki. Ennek ellenére követelik a képet. Minek küldjem el ha úgy nézek ki rajta mintha nem is én lennék. Csináltam friss képet ott az a baj miért nem egész alakos, miért homályos (kicsit homályos de látszik), küldjek még képet (nem fogok 100 képet csinálni) és egyéb dolgok, mindenkinek van valami baja vele. Ha nem küldök még ők vannak megsértődve.

Ezt tényleg olyan nehéz megérteni hogy NINCS kép?


2015. máj. 4. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csajt keresnek akik bejonnek nekik. Es senki nem akar veszodni olyannal, aki nem tetszik valakinek. Ez az oka.
2015. máj. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen egy idő után küldök képet, csak az a baj hogy erőszakoskodnak, követelőznek
2015. máj. 4. 00:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat szokj hozza. Aki igy viselkedik az sose komoly. Mas csajokat is fuz egyszerre, es hat van valasztek.

Nem tudja ki ul a gep tulokdalan, tehat ha kover vagy, akkor hanyagol, ezert surget, hogy a rad forditott idot inkabb masra tudta volna forditani ha nem jonnel be neki.

24/f vagyok, szoval van nemi kepem errol. Megjegyzem, hogy ne kuldj kepet annak aki kovetelozik.

2015. máj. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, nekem anno elég fiatalon, 18 évesen volt egy kétéves periódusom, amikor társkeresőn ismerkedtem.

Az a baj, hogy rengeteg az ember, de tényleg felfoghatatlanul sok, és valami alapján muszáj szortírozni.. Alapesetben a másik ember azért kattint rád, mert tetszik neki, amit a képen lát. Aztán (ha nem egyéjszakásat akar) és ha a leírtak is passzolnak, akkor mehet tovább az ismerkedés. Azért akarnak képet, hogy tudják, külsőleg is vonzó lehetsz-e számukra. Itt mindenki több tucat emberrel levelezik egyszerre (én is kaptam "pályafutásom alatt" több, mint ezer levelet sok-sok embertől), és nincs idő arra, sem türelem, hogy valakivel sokáig levelezz csak úgy, mert ha Te nem, majd lesz más.. Kivéve, ha annyira elvarázsolod.

Nekem volt fenn az elejétől kép, nem sok, egy-kettő, és alapszabály volt nálam, hogy nem ismerkedem olyannal, akiről nincs fent. Persze, tudom, hogy az ember bármit feltölthet, de úgy gondoltam, igenis vállalja fel a másik, hogy hogy néz ki - mint ahogy élőben is megteszi, ha leszólít.


Természetesen, a Te döntésed, hogy raksz-e fel magadról fotót, vagy nem, de hosszútávon célszerű. Aki követelőzik, azt koptasd le, azért elég sok idióta van fent az ilyen oldalakon.. És elég sok hamis ember is. Azzal se foglalkozz, aki megsértődik. Lesz majd másik. Majd idővel megedződsz. :)

Ne keseredj el, én két év után azért szálltam ki, mert találtam valakit az egyik oldalon, akivel azóta is együtt vagyok. :) És remélem, hogy még leszek nagyon sokáig. 22/N

2015. máj. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már kicsit "öregebb" vagyok, 30-on túl. Azért megértem hogy szeretne látni, aki szépen kér képet küldöm. Viszont az aki "akkor is küldj képet" "küldd már" és hasonlók, ezekből nem kérek
2015. máj. 4. 01:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Bunkók.

A korodat kiírtad? Vagy 30 felett is ennyire bunkó veled mindenki?

2015. máj. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen kiírtam. Szinte minden korosztályból van ilyen tapasztalatom
2015. máj. 4. 02:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes. Ezzel nem lehet mit kezdeni.

Illetve, volna itt valami:

[link] :D

2015. máj. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem próbáld megtalálni a középutat. Csinálj/csináltass magadról 2 normális képet, ami nem homályos, neked is tetszik, azt kirakod, onanntól meg aki követelőzik, tehet egy szívességet. Kép nélkül tényleg elég lutri ismerkedni, ha már online társkeresőn ismerkedik az ember, szeretné tudni, hogy kivel társalog mégis kb. sokan lehet azért kérnek képet, hogy nem kamu-e a profilod valami google-ból szedett orosz nő képeivel, ami valahol érthető, mert tényleg sokan csak kamu profilt regisztrálnak fel.

2015. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jozsi vagyok 52 éves légyszi küld el a képed szeretnélek meg ösmerni. Ha tetszel jó oreg barátod leszek akire mindig számithatol. puszi a nunusra
2015. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!