Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt tényleg ilyen nehéz lenne...

Ezt tényleg ilyen nehéz lenne megérteni?

Figyelt kérdés

Nem ez a legnagyobb problémám sajnos, de azért zavar és érdekel hogy ezt tényleg ilyen nehéz e elfogadni?

Az a helyzet, hogy nekem sok az alvás igényem (8-10 óra), rosszul alszok, gyakran felkelek éjjel és hülyeségeket álmodok. A barátom pont fordítva, ő leteszi a fejét és 4-6 óra alatt kialussza magát. Most, hogy keményebb a félévem, és mindig fél hétkor kell kelnem rászoktam, hogy 11 és éjfél között megyek el aludni. (Eddig volt, hogy 1-ig is fent voltam, és kb 11-ig simán aludtam). De a barátom folyton kiakad ezen, hogy nekem mért kell ilyen korán már aludni mennem (mikor egyébként legszívesebben már 10körül lefeküdnék)

Akiknek alacsony az alvás igényük azoknak tényleg ilyen nehéz ezt megérteni?


2015. márc. 12. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez abszolút változó és volt egy időszakom amikor nekem is sokat kellett aludni ahhoz hogy kipihent legyek, és akkor én is 11kor mentem aludni (6kor kelek) és mindig mindenki mondta, hogy hova megyek, meg minek még az alvás...Igen ilyen nehéz nekik megérteni. Egy idő után tízkor kikapcsoltam telefonon a wi-fit aztán puszi...

Idővel felfogták, hogy akárhányszor mondhatják, hogy ne menjek még, én akkor is megyek mert fáradt vagyok, úgyhogy egy idő után békén hagytak..

2015. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezek szerint igen, nehez megerteni. nekem nincs nagy alvasigenyem, de mind1, hogy mikor fekszem le, koran nem tudok felkelni, se 8 ora, se 10 ora utan ( meg persze 5-6 ora utan plane nem). ezt se ertik meg sokan, hogy kb lehetetlen engem felebreszteni
2015. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem alszom sokat, de szerintem ezt meg lehet érteni.
2015. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!