Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a Violetta név?

Szerintetek szép a Violetta név?

Figyelt kérdés
Ha ismered a sorozatot, azt légy szí írd le, és azt is, hogy szereted-e, köszi.

2015. máj. 4. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem ismerem a sorozatot. És nem tetszik a név sem. Még ha Viola lenne. De így nem.
2015. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik már mindenféle névvel ellátott sorozat létezik, mondjuk Béla nevűről még nem hallottam de ki tudja hátha támad valakinek egy ilyen ötlete is.


Violetta szerintem nem olyan rossz de amiért még egy kicsit tetszik is az az hogy lehet Lettinek becézni.

2015. máj. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Idegen a név számomra. A sorozatot nem ismerem.
2015. máj. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Senorita Pan válasza:
70%
Nem ismerem a sorozatot, de szerintem nagyon szép név. Egy törékeny kicsi lánynak tudom elképzelni. Ha pedig felnő, akkor pedig egy kifinomult nőnek.
2015. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nagyon idegen név.
2015. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van Violetta nevű ismerősöm, szerintem szép név. Rendes, okos, csendes lányról van szó, szerintem pont illik hozzá ez a név.
2015. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerem. :) Imádom. És szép név. Ezt az előtt is így gondoltam, mielőtt ismertem a sorozatot!
2015. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem a Violetta túl hosszú név, jobban szeretem a rövid neveket, pl.: Tea, Ida stb... De a Violett ( A nélkül)

az szerintem szebb. És szeretem a sorozatot.:)

2015. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szebb a Viola - ismerek Viola és Violetta nevű lányt is. Meg a Verdi Traviata-t.
2015. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én a sorozat előtt nem ismertem a névnek ezt a változatát, de akkor (mikor először láttam a reklámot), olyan "szép, de semmi extra" volt. Most, hogy ismerem a sorit alap, hogy ez az egyik legszebb név a világon!! :D
2015. máj. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!