Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]


Sztem kicsit mű...



2014. febr. 20. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
bejön. amit te műnek nevezel, az szépséget jelent!
2014. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy pasi beöltözve nőnek?
2014. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én abból itélem meg műnek ahogy a sorozatában viselkedik....nézz meg egy részt és megérted majd, h miért mondom. Am szépnek tényleg szép azt énsem tagadom.
2014. febr. 20. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván valami tinigagyi sorozatról van szó, persze, hogy abban úgy viselkedik ahogy, ez a szerepe.
2014. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szép lány, nekem bejön. Amúgy a sorozatban nyilván szerepet játszik, habár nem tudom miről van szó...
2014. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A sorozat neve Violetta ès igen egy elég gagyi sorozat.:D A csaj benne milliomos vagy mi. Az a legnagyobb baja, h melyik fiúval járjon..egy részt láttam belőle, de a felénél kikapcsoltam a tvt, mert akkora sz.rság. Az a legnagyobb bajom a sorozattal, h mindenki pitsa vagy hím..ngyó benne.-.-'
2014. febr. 20. 19:24
 7/9 anonim válasza:
Nem mű, hanem gyönyörű! Nyilván meg kell magát játszania, hisz színésznő ...
2014. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fúú de utálom a violletát... Szívesen elmennék egy koncertjére és megdobálnám paradicsommal... :D
2015. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző válaszadó..előtte meg kéne tanulni írni mert van némi helyesírási hiba a mondatodba!:)
2015. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!