Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha egy ismerős...

Mit csinálnátok ha egy ismerősötök pénzt csalt volna ki tőletek és most nem válaszolna az üzeneteitekre?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Meglátogatnám személyesen.


Ha letagadtatja magát akkor elmondanám szüleinek, barátnőjének mindenkinek hogy tartozik.


Ha erre sem lép akkor jön a "B" terv ami már egy kicsit erőszakosabb.

2015. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

<5.000 Ft = megkérdezném, hogy nem felejtett-e el valamit

<7.500 Ft = megnézném, hogy jó helyre mentek-e az üzeneteim


>30.000 Ft = fejsze, zsiguli


>500.000 Ft= megkérdeznék egy harmadik személyt, hogy létező személy-e a barátom, akinek kölcsön adtam, vagy csak az ápolók adagolták túl a gyógyszereimet

2015. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

kicsit más szitu a lényeg a tartozás és a felelősség alól való kibújási szándék,mert utóbbi az ami engem ki tud akasztani,mert tiszteletlenség.

nem volt könnyű előkeríteni,de felhajtottam,verésben részesítettem,aztán felmentünk a lakására ott tovább folytattam,majd házkutatást tartottam de semmi olyan dolga nem volt ami nekem kellhet-ez a része a legrosszabb az ilyenekkel,hogy nincs mit lehúzni róluk.

aztán további unszolásra elmentünk a médiába és vett hitelre egy lcd tv-t nekem.

2015. máj. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!