Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is szokott idegesíteni...

Titeket is szokott idegesíteni az amikor Facebookon az ismerősötök látta amit írtatok neki, de nem ír vissza?

Figyelt kérdés
(Valamiért ezt legtöbbször a lányoknál tapasztalom :P) Ilyenkor igazából az az érzés keringet hogy le vagyok szarva és hogy 15 másodpercet nem szánna rám a drága idejéből hogy visszaírjon. :D
2015. febr. 8. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár én srác vagyok, ezt én is rendszeresen csinálom. Nem azért, mert nagyképű lennék, csak szimplán nem a facebook-chat körül forog az életem. Mivel ez üzenet és nem közvetlen társalgás - ráadásul ez olyan, ami a gép vagy a telefon elé szegez -, nem érzem muszájnak az azonnal választ. Elég probléma az is, hogy a beszélgetés egy weboldalra korlátozódik, még csak az kéne, hogy beletapasszam az arcom ebbe és válaszolgassak egész nap. Épp ezért is olyan idegesítő számomra is a "látta"-funkció. 21/f
2015. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet h pont nincs 15 másodperce.mad visszaír,ha lesz.
2015. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha szimplán csak közlök vele valamit, akkor nem. De például amikor tőlem valaki elkéri az órai jegyzetet, én mindig elküldöm neki, ha csak pár óra múlva is, vagy ha nem tudok segíteni, megírom neki azt. Viszont amikor én kérek hasonlót, akkor gyakran van, hogy látja az illető szinte azonnal, viszont még hetek múlva se hajlandó reagálni semmit, még annyit se, hogy "bocs, de nem". Ilyenkor zavar, hogy van, aki elvárja tőlem az azonnali választ és segítséget, és ha egy napon belül nem reagálok rá, mert előfordul, hogy egy-két napig nem nézek fel az oldalra, akkor küldi az üzenetet, hogy milyen vagyok már, mikor észrevehetné, hogy még nem is láttam az írását. Ettől tudok idegbajt kapni, hogy sokan azt hiszik, mindenki egész nap a Facebookot bámulja.
2015. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaja meg is értem. De akik nekem láttáznak azok egésznap elérhetőek (messenger kiírja) csak hát lehet annyit is érek nekik hogy vissza sem írnak. xd
2015. febr. 8. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul idegesítő az ilyen.
2015. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!