Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek vissza igazolnak,...

Egyesek vissza igazolnak, vagy épp ők jelölnek be, aztán pár nap múlva letörölnek, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Rosszul esik, sértésnek érezem.

2015. máj. 7. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

velem ezt egy srác csinálta csak társkeresőről, letörlés után megint bejelölt, és ez így ment.


nekem az tűnt fel mindig akkor töröl le, ha nem írok neki, vagy azt hiszi nem érdekel, utána meg mint a pincsi megint bejelöl és próbálkozik.IQ nulla.

2015. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomó ismerősöm magától törlődött, igazából nem ők töröltek, engem is kérdeztek, hogy mi a baj? Valami rendszerhiba is lehet.
2015. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy idegesítő, amiket megosztasz, vagy csak azért jelöltek be, hogy átnézzék az adatlapodat meg a képeidet.
2015. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam. Ez ellen viszont nem lehet tenni. Hogy átnézzék a képeimet. De én letiltom azokat, akik letorolnek, hogy mert mivel van kozos ismerősom velük, ne láthassák tobbé hogy miket osztok meg.
2015. máj. 7. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ènbejelõlõk valakit ès nemigazol vissza facen Énis #unfollowolom valoszinü ittis ez történhetet:(
2015. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!