Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ma felvettem egy lányt faceboo...

Ma felvettem egy lányt facebookon mert nagyon tetszett! Ma vissza is írt hogy honnan ismerjük egymást. Szerintetek lehet kölcsönös a vonzalom? Általában nem kérdezne vissza hanem csak egyszerűen nem igazolnak vissza.

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egészen biztos, hogy fülig szerelmes beléd, veled és hat gyereketekkel szeretne élni egy nagy vidéki házban élete végéig.
2014. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Erősen kétlem, mivel egy ilyen hülye csávóval aligha kezd akármit is egy lány...
2014. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiből még nem következtetnék erre... én már számtalanszor jártam úgy, hogy valaki bejelölt, visszaigazoltam, hogy hátha akkor biztosabb leszek benne, ki is az (vagy esetleg előzőleg is volt egy tippem). De nem derült ki semmi, a tipp nem jött be, így elbizonytalanodtam így rákérdeztem, ki is ő. Miután megírta, hogy nem ismerjük egymást, csak ismerkedik, töröltem a fenébe.
2014. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
engem felhívott egy fotómodell csaj ismerősöm az előbb, hogy bejelölte egy nyomi srác fb-on és ő ettől fülig beleesett a csávóba, akkor ez biztos te voltál
2014. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Vagy az is lehet, hogy csak nem akar egy tök idegen csávó ismerőse lenni.
2014. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Na mivan, nem tetszett a válaszom, álszentek?

Esetleg minden álló farkú nyomorékot vissza kéne jelölnöm fészen?

2014. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Én általában vissza szoktam kérdezni, ha valaki bejelöl, és nem tudom ki az. Egyiktől se akartam még soha semmit.
2014. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerűen csak nem tapló, és visszakérdez, hátha ismer téged valahonnan/valamikorról.

Ez nem vonzalom, csak udvariasság.

2014. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen érdeklődik, hogy nem ő felejtett-e el téged, és lehet, hogy találkoztatok már. Biztos akar lenni benne. Ez rohadtul nem jelenti azt, hogy hú, de tetszenél neki. Amúgy meg ismerkedj a való életben, vagy ha nem megy, akkor társkeresőn, ne kukkolóként jelölgess be random csajokat, ez elég ijesztő tud lenni.
2014. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát én jártam így kép nélkül is, biztos vonzódott hozzám, a nevem alapján. Sőt haverom kamuface -el amin egy wc volt a kép, ott is visszakérdezett 1 csaj, biztos kölcsönös volt... De ne add fel.
2014. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!