Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1. Ha megválaszthatnád, hogy...

1. Ha megválaszthatnád, hogy megszüless vagy ne, melyiket választanád? 2. Ha megválaszthatnád, hogy mikor halj meg, mint egy kikapcsoló gomb, megtennéd? (+indok)

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megválaszthatnám,hogy mikor haljak meg akkor nem halnék meg :)
2015. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, mert élni jó.

Igen, ha nagyon nagyon beteg lennék és nem akarnék annyit szenvedni.

2015. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszületnék, hátha jó életem lesz és boldog leszek, de a jelenlegi életemet nézve, megválasztanám mikor haljak meg, most azonnal, mert szenvedés az életem.
2015. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FüligJimmy88 ***** válasza:

1.: a kérdés nem rossz, de csak akkor van értelme, ha feltételezzük a reinkarnáció és a lélek létezését. Mert ha már választhatok, az azt jelenti, hogy vagyok, tehát ezt a kérdést nem dönthetem el :) Viszont, ha úgy értelmezzük a dolgot, hogy én, mint lélek, eldönthetem, hogy akarok-e egy új testben újjászületni vagy sem... Valószínűleg igen. Egyik nézet szerint a lélek addig születik újra és újra (test formájában persze), amíg meg nem világosodott. Ha ez igaz és még nem világosodtam meg, előbb-utóbb muszáj lesz újjászületnem. Sok vesztenivalóm amúgy sem lenne.

2.: egyértelmű nem. Vagy azonnal megnyomnám a gombot, hirtelen felindulásból, amint valami újabb komoly trauma ér, vagy soha a büdös életben, mert amúgy meg baromi kíváncsi vagyok. Döntse csak el a sors, az a dolga.

2015. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Ha tudom, hogy hova szuletek, igen. De ha nem tudom, nem merem megkockaztatni, hogy ugyanilyen szar eletem lesz.

2. Neha igen, neha nem. Ha tudom a halalom datumat, nem tudok ugy elni, ahogy szeretnek, mert azon gorcsolnek, hogy mindent meg tudjak tenni mielott meghalok. Viszont most pont megnyomnam azt a gombot.

2015. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem születnék meg.

De nem is ölném meg magam.

2015. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dettó
2015. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!