Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki olyan ölel meg, aki...

Ha valaki olyan ölel meg, aki amúgy nem szokott, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelnek a vélemények,mert én nem nagyon tudok rájönni.Melyik lehet(ne) ezek közül?

-megnyugtatásnak,bátorításnak szánta

-búcsúölelés volt

-nem bírta ki tovább,hogy ne öleljen meg

Az első azért lehet,mert akkor látta rajtam,hogy szomorú vagyok,és el is mondtam neki hgy félek valamitől

(De nem közvetlenül azután ölelt meg,hanem csak később)

A másodikat azért írtam oda,mert beszélt róla,hogy nem

biztos hogy ezek után is itt fog dolgozni,ahol eddig.De aztán meg hozzátett valami olyasmit,hogy nekem ezután is segít,számíthatok rá,meg ilyeneket mondott.(talán még azt is hogy utána is elmehetek hozzá)

A harmadikat meg csak úgy odaírtam.Nem szokott ölelgetni,legfeljebb párszor megsimogatott.


2015. máj. 10. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok,ő meg férfi.És én sem szoktam megölelni őt (egyetlenegyszer fordult elő.Akkor egy puszi volt a reakciója,kb. a fejemre :D ) Nem is nagyon szoktam hozzá se nyúlni,szóval ne azt képzeljétek el,hogy simogatom,meg ilyenek.Legtöbbször,ha egyáltalán előfordul,akkor ő csinál valami ilyet.
2015. máj. 10. 13:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En olyan embert olelek meg aki valamiben megfog. Csak ugy erzem hogy megkell tennem. Ez egy olyan erzes ... Kisugarzasnak is lehet nevezni...
2015. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolta ennyire letörten ennek örülni fogsz.
2015. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!