Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttátok már annyira reménytel...

Láttátok már annyira reménytelennek a helyzetet, hogy inkább megnéztetek egy filmet tanulás helyett?

Figyelt kérdés
Érettségiről van szó, szinte biztos vagyok benne, hogy meg fogok bukni, már fel is adtam a reményt, hogy jövőre továbbtanuljak. Rossz tantárgyat választottam, aminek az anyagát képtelen vagyok megtanulni.
2015. máj. 11. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem éreztem ilyet, de a leírásodból azt veszem le, hogy tényleg jobb ha hagyod, ugyanis semmi értelme a tanulásnak ha nem jegyzed meg amit tanulsz.

Esetleg próbálj az interneten olvasgatni, (miután megnézted a filmet) arról a témáról amit tanulnál.

2015. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érettségi bőven könnyebb, mint ahogy körbeharangozzák. Szóbeli előtt egy nappal még egy pesti kocsmában döglöttem, és azon röhögtem, hogy másnap érettségizem. Jelzem, borsodi vagyok. És mindenem négyes lett, az angol meg még ötösre is sikerült :D Ne parázz. Tanulj, de úgy is ott lesznek a segítségek (atlasz, tanár, táblázat, padtárs, könnyű feladatok)
2015. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!