Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tisztában vagyok hogy semmire...

Tisztában vagyok hogy semmire kellő leszek, de akkor miért nem vagyok képes tanulni és munkát keresni?

Figyelt kérdés

Az egész családom szinte semmire nem vitte, egyszerű munkások akik közmunkán dolgoznak és piálnak veszekednek, mondhatni önpusztító életmódot élnek.


Amikor az anyám részeg állapotban sérteget engem akkor elkap egy löket hogy én soha nem leszek ilyen és tanulni fogok, de másnap túl hideg van a házban és nem bírok felkellni lusta vagyok és egész hétvégén a telefont nyomkodom és erre alszok el. Szóval szeretnék tanulni és jól keresni de ehhez nincs elég akarat erőm... meg akarok változni de nem tudom hogy kell.



2015. ápr. 26. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A vér nem válik vízzé. Neked ez jutott, ez a sorsod.

Fogadd el.

2015. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Épp ezért nehéz kitörni az ilyen közegből sajnos. De egy dolog biztos, ha bármihez is akarsz kezdeni, most ebben a pillanatban kell cselekedni, nem holnap, és nem jövő héten. Pl. hogy kikapcsolod a telefont és előveszel egy könyvet...
2015. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert, mert ide szulettel, nrm maradsz, vagy muszaj igy maradnod. Ez hulyeseg. Iratkozz masik iskolaba, ahol a tobbiek huznak fel teged is, vagy tuzz ki egy celt. Ez igy konnyen hangzik, de probald meg. En szivesen bes elgetek veled, es osztonozlek, nem kell neked is ebbe a hibaba esned, mint a csaladodnak. Sot. Neked kene megforditanod a kort, es meroben mas eletet elni..:)
2015. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felkeltem az ágyból ittam egy kávét, anyám már most részeg és apámmal és velem veszekszik, csapkodta a hűtőt.... rászoltam fejezd be erre nekem ált, fogtam egy pohár hideg vízzel nyakon öntöttem anyámat mit képzel ez... tízen akárhány évig tűrtem a terrórizálásait, de nem sok kell hogy alaposan megverjem... annyira gyűlölöm őket..., apám helyébe úgy elvertem volna hogy soha az életben nem nyúlna piához...

20/F

2015. ápr. 26. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj egy olyan suliba ahol hozzad hasonlo emberek vannak es igyekezz veluk tobb idot tolteni es kevesebbet a szuleiddel. Nem te tehetsz rola h ilyenek es ne hagyd h olyan eletre kenyszeritsenek ami neked nem eleg jo. Ha elszant vagy akk ki tudsz kerulni ebbol a kozegbol.
2015. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tenyleg változni és változtatni akarsz? Ha tudsz, menj el kollégiumba, ott meleg van, nem hallod a szüleidet, vállalj diák melot, és minden alkalommal amikor a telefont támad kedved nyomkodni, vegyél elő egy könyvet...

Rajtad múlik!

2015. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Költőz el otthonrol és tüzki célokat.
2015. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!