Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért cikiznék ki folyton...

Miért cikiznék ki folyton azért mert nem vagyok jelenleg kapcsolatban? Miért veszik poénra?

Figyelt kérdés
Szóval most értem haza oda voltam és emberek között voltam! És egy lány is szórakozott velem és beszólt hogy én folyton csak a gép előtt ülök meg kérdezték mikor voltam utoljára nővel! Persze akik mondták nem igazán 'A' kategóriás emberkék de már annyira zavaró és idegesítő! Úgy érzem ezekkel nem érdemes foglalkozni többet! Persze a baráti társaságom is tudom milyen a hátam mögött jól kibeszélnék és kielemeznek rólam mindent! Még csak a 20-as éveim elején járok 2 évvel múltam 20. Idáig 3 lány voltam az életembe akivel volt is valami és szerettem! Sajnos nekem ez nem megy csak úgy más emberek ezt miért nem tudják felfogni? Ha valaki kicsit válogatósabb ez miért nem lehet felfogni? Például haverom nővére is tök jó csaj de mikor bent voltam náluk a szobájában meg ott volt a pókháló a plafonon,és akkor az ilyen emberek néznek le? Annak a lánynak meg olyan barátja van aki meg putriba lakik. Miért az ilyen emberek pampognak rólam? Annyira elegem van már ebből hogy másik ennyire szeretnek rólam beszélni! És pont olyan aki még a saját nevét se tudja leírni helyesen! Bocs hogy sokat írtam de tényleg kijött ez a sok tartalom belőlem! Annyira utálom hogy mindenki engem alacsonyít le magát meg isteníti és az 32 fogából 16 van meg, a 16-ból meg 16 rohadt! Csak az a baj hogy az életem során sulitól kezdve mindenhol megtaláltak az ilyenek! Nem vagyok elég kemény? Túl kedves vagyok úgy érzem ez a gond!

2015. máj. 13. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja itt veled van a baj, méghozzá az hogy nem tudod megválogatni kikkel haverkodsz. Felejtsd el őket, rájuk se nézz és keríts magadnak olyan ismerősöket akiket tudsz értékelni.
2015. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oksa akkor kerülöm őket! csak néha futok velük össze!
2015. máj. 13. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen emberek mindenhol vannak, úgyhogy nem tudod elkerülni őket. Egyszerűen ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak. Bár jelzem, én sem tartom helyénvalónak, ha túl sokat kockulsz.
2015. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok kocka! Nem sok a napi 2-3 óra.
2015. máj. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!