Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt aki allergiás ép?

Van itt aki allergiás ép?

Figyelt kérdés
Most nagyon nehezen viselem el .pár éve kezdödöt el .Mintha immunis lennék a gyógyszere.claritin .szedi rajtam kivül valaki?

2015. máj. 13. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
En lertazint szedek es hozza avamis orrsprayt. Semmi bajom. Kb 1-2 hettel a szezon elott kell elkezdeni, igy kifejti a hatast megfeleloen a gyogyszer.
2015. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én allergiás vagyok évek óta és igen engem is eléggé zavar de hát meg kell tanulnod vele együtt élni :D
2015. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lubbany válasza:
En azomyr 5mgot szedek, valamint avamys orrsprym van,de azzal meg varok,hatha eleg a gyogyszer. Nem vagyok 100%os,de mondjuk 90%... igen sajna ezzel egyutt kell elni... bar nekem szemely szerint 15ev utan is kicsinalja az idegeimet... :) mindenki varja a tavaszt,viragok,illat...pfujjj,en meg gyulolom!!! :( :)
2015. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lubbany válasza:
Ja es meg egy jo tanacs: neti orrmoso kancso jol mukodik egy jodarabig orrcsepp helyett,de sajnos az is csak addig ameddig vegleg be nem durran az orr belul,utana sajna mar nem folyik at a vizecske :)
2015. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!