Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen természetes gyógymód...

Bigyótek kérdése:

Milyen természetes gyógymód vált be nektek allergia és allergiás asztma ügyben?

Figyelt kérdés
Ha leírjátok hogy mi vált be azt is írjátok meg légyszives ,hogy mire a kettő közül.

2015. máj. 9. 21:39
 1/10 A kérdező kommentje:

Én több dolgot találtam


papsajt tea -ez nekem bevált allergiára és nehéz légzésre

"A papsajt az egyik leghatékonyabb gyógynövény lehet a szénanátha kezelésében. Egy klinikai vizsgálat során ugyanis egy antihisztaminnal hasonlították össze: a növény hasonló pozitív eredményeket ért el, azonban nem okozott álmosságot. A papsajt emellett pozitívan befolyásolja az immunrendszert, illetve asztma kezelésére is alkalmazható, teája csökkenti a köhögési ingert."


Ginko biloba


A ginko biloba

csökkenti a szervezet allergén reakcióit, szabályozza az immunrendszer működését, csillapíthatja a légutak gyulladását, kiválóan alkalmazható az allergiás asztma kezelésére is.


Fekete csalánt írják még meg Magnéziumot, Kalciumot és az E-vitamint amik tényleg hozzátesznek még ...

2015. máj. 9. 21:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Flavogard tabletta és a pollengrappe kapszula és tea. Asztmára és ekcémára használt.
2015. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Napi negyed óra sópipa és szigorú diéta, tejmentes étrend egy idig.
2015. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a válaszokat mind különleges !
2015. máj. 10. 11:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Minőségi gyógynövényekkel sokat tudsz javítani az állapotodon. Allergiás szezon előtt 2-3 hónappal kis adagban elkezdett és fokozatosan növelt virágportabletta.Szezonban már nem szabad elkezdeni. Immunerősítés ehinaceával, a bélflóra helyreállításával nagy mennyiségű, többféle hasznos bélbacit tartalmazó probiotikummal. A ginkgó akár hörgőgörcsöket is csökkenthet, különösen ha még fotival, schizandrával és reishivel van kombinálva.Egyéb tünetekre mint könnyezés, orrfolyás is vannak jó megoldások.A családban is volt asztmás, az ismeretégi körben sok allergiás, akik már csak papíron azok, tünetmentesek gyógyszerek és azok káros mellékhatásai nélkül.Jobbulást!
2015. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem marha erős fulladásra és marha erős köhögésre nagyon bevált a papsajt tea !

Eddig elsétáltam egy gesztenyefa mellett és kész voltam , most már a parkban mindenféle virágzó fa alatt nincs bajom sem !

2015. máj. 10. 17:04
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő , elég profi vagy :)

Ez egy komplett csomag :D biztos hat hogyha ennyi gyógyulás történt. Nekem csak kezdődik én nem vagyok allergiás . Remélem túlélem úgy hogy nem alakul ki se :D

2015. máj. 10. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! 5-ös vagyok.Ezek valóban jó dolgok.Egyik ismerősöm ovis kislánya az asztmájából is rendbe jött.Sokszor a mosószer gyógynövény alapúra cserélése is sokat segít.Ügyesen csinálod.Fő a megelőzés és lehetőleg a gyógyszerek kerülése.Csak így tovább!
2015. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Webbetegen volt egy cikk, egy debreceni tüdőgyógyász írta, hogy pár éve folytatott egy kísérletet, ahol a hagyományos allergia-kezelés mellé a betegek egy részének halolajat is adott. Az eredmények szerint a halolajat kapott betegek tünetei sokkal gyorsabban és nagyobb mértékben enyhültek. Csodaszer persze nyilván nincs, de érdemes esetleg kipróbálni. A cikk parlagfű-allergiás betegek kezeléséről szólt egyébként. Gyerekek parlagfű-allergiájának megelőzésére is jó állítólag a halolaj, pár éve Csáki Csilla gyerekgyógyász, jónevű allergológus is írt róla valahol egy cikket.
2015. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

No tegnap kipróbáltam a Gingko Bilobát fantasztikusan hatott de csak 3 órán keresztül(Herbária 80mg ginko kivonat). Van belőle 24 órás felszívódású is a Vitaking 120 mg-al ezt eltudom képzelni egy komponensnek. De bizonyára lassú felszívódással nem elég...


Én végül a sürgősségin kötöttem ki, adtak egy régóta bevált gyógyszert a Suprastin-t


De hogy leírjam még mit tudok, a Kvercetin nevű flavonoid álítólag blokkolja az egész alergiát csak a probléma az hogy 8000 forint az ára...

De ki lehet ügyeskedni Kvercetin diétával... egyszerűen olyan kaját kell enni ami kvercetinben gazdag pl a vöröshagyma... Egyébként pár kis szelet már segített... Egyszóval nem hülyeség..


Ami engem illet egyenlőre maradok a gyógyszertári gyógyszernél egyenlőre...és 1 év után elkezdek zöldséget és gyümölcsöt enni és nem stresszelni.... Mert a stressz is kiválthat Asztmát ! Bár eddig asztmás allergiáról volt szó...ami kicsit más tészta...

2015. máj. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!