Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit gondolnál, ha valaki...

Te mit gondolnál, ha valaki bejelölne facebookon, majd visszavonná? Olyan valaki, akit ismersz és gyakran beszéltek.

Figyelt kérdés
És,ha ilyen történik,arról is kap értesítőt a bejelölt személy?

2015. máj. 14. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen kap értesítést.

Volt már ilyen és simán arra gondoltam, hogy ennek meg mi baja lehet :/

2015. máj. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kap értesítést. Szerintem ez nagyon kellemetlen.
2015. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kulonosebben semmit. Lehet gyakorlatlan feszbukos es nem tudja hogyan kell beallitani, hogy ki es mennyit lasson a posztjaibol, kepeibol stb. es bejelolt, de aztan rajott, hogy nem akarja hogy lasd minden lepeset es visszavonta.

ilye kor en arra gondolok, hogy nem csak engem von vissza, hanem eppen szortirozza a " aratait".

ha csak ismeros akivel gyakran beszeltek ne vedd zokon (en pl. Sok jo ismerosom, munkatarsam nem veszem fol a feszre mert en se szeretnem ha ok is pl. A maganeletem reszeve valnanak megha ez pont a publikus resze is es en se ismerem a beallitasokat es lusta is vagyok megtanulni.


Ha nem volt koztetek eloben idokozben a bejeloles es a visszavonas kozott nezetelteres, akkor ne foglalkozz vele legyel ugyanolyan vele mint elotte es egyszer ha jokedvu vagy kerdezd meg tole ja lattam bejeloltel de utana visszavontad, mi tortent kiserletezel? Nyugodtan jelolj be en orulnek neki.

aztan meg majd latod a reakciojat.

2015. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
A mai okostelefonos világban nagyon könnyű véletlenül ismerősnek jelölni valakit, meg olyat lájkolni amit nem szerettünk volna. Főleg ha bal kézzel nyomkodjuk a telefont, mert akkor valahogy minden jobban kézre esik. Ennyi.
2015. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem egy idegenről van szó hanem olyanról aki ismer és gyakran beszélünk így nem igazàn érteném. Ez veled történt? Miért vontad vissza a jelölést?
2015. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3# ha a kérdezőt jelölték-vonták volna vissza nem hiszem, hogy kérdezné, hogy kap e értesítést róla az illető :-) de lehet én értelmeztem rosszul.
2015. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,hogy írt! :)


Nem engem jelölték,hanem én jelöltem.Nem vontam vissza,csak 1-2 percre felötlött bennem a gondolat,mert nem voltam benne biztos hogy ő szeretné-e hogy jelöljem,meg nincs nagyon sok ismerőse,és főleg szerintem közelebbiek vannak,és igazából azt nem tudom hogy engem mennyire érez közel állónak magához.Lehet hogy ez hülyeség volt még gondolatnak is,de végül nem vontam vissza.

2015. máj. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!