Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyáron megyek külföldre...

Nyáron megyek külföldre fogadó családhoz. Van valami jellegzetes magyar dolog amit ajándékba tudnék vinni nekik? (Nem ételre gondolok)

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy menj fel a a Fővám téri vásárcsarnok felső szintjére. Tele van hagyományos magyar étkezdékkel és turistaboltokkal (hímzések, ruhák, ékszerek, táskák, kártyák, hűtőmágnesek, egyéb dísztárgyak, stb.)


Amúgy én angol (vagy adott nyelvű) szakácskönyvet adnék nekik.

2015. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én valami porcelánt, vagy egy szép fafaragványt vinnék.

Nagyon szépen kidolgozott faragott faldíszek vannak vásárokon.

2015. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Orban viktor figura
2015. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vigyél műnépi gagyit. Annyi más magyar dolog van, ami egyfelől használható, másfelől büszkék lehetünk rá.
2015. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bővebben milyen dologra gondolsz amire büszkék lehetünk?
2015. máj. 17. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tuti alkoholt vinnék... Az étel?
2015. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem ne vigyél műnépi gagyit."

Egy szobadísznek nagyobb értéke van, mint egy két hét után szekrény mélyén porosodó használati tárgynak.

Egyébként a szakácskönyv jó ötlet, esetleg még valami magyarországi nevezetességes képeskönyv is szép és hasznos ajándék lehet, bár én könyv mellé még biztosan vennék egy kisebb ajándékot (valami tárgy, bor, ital, édesség).

2015. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!