Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezeket a magyar női celeb...

Ezeket a magyar női celeb Dj-ket hogyhogy elhívják egy csomó egzotikus országba? Ennyire világhírűek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom olcsón lépnek fel és kiteszik mindenüket. Esetleg cidáznak is.
2015. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül a tehetségük miatt híresülnek el, hanem vannak olyan szórakozóhelyek, ahol kb. mindegy a tehetség, ha egy mindent megmutató ruhában fellépő, nagymellű csaj van a pult mögött. És tényleg lehet, hogy egyéb szolgáltatásokat is vállalnak utána...
2015. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Valósághősök mind elmentek zenésznek,

Nagyon jól sikerült, azonnal beégtek"

Mégis melyikre gondolsz amelyik híres a zenéje végett?

Egy szál csöcsben ugrálnak ennyi a zenéjük kula

2015. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értettem, hogy Nepálban meg Balin meg a Bahamákon hogyhogy ismerik ezeket a magyar valóságsó hősöket,hogy mindenhová elhívják őket. Nem értettem hogy lett világsztár.
2015. ápr. 24. 18:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl seherezádé
2015. ápr. 24. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lett világsztár, se világhírű. Az egzotikus országoknak mi vagyunk egzotikusok, a szőke nő, főleg ha olcsó is, az mindenhol bejön. Ehhez nem kell ismertség, csak kapcsolatok.
2015. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak rákeresnek, hogy szexi DJ, aztán kidobja őket a google...
2015. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!