Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választhatnál milyen nemű...

Ha választhatnál milyen nemű lennél inkább? Miért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nő. Mert nem kéne ennyire megszenvednem sem a szeretetért, sem a szexért. Szánalmas vagy sem, de nagyon sok munka ellenére is nagyon ritkán találok bármilyen kapcsolatra embert magam mellé
2015. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:
100%

Jó nekem nőnek lenni.

De azért megtapasztalnám a férfilétet is egy kis időre.

2015. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb hogy nő vagyok,nem akartam soha férfi lenni.Sokkal könnyebben el lehet érni dolgokat,egy férfinek többet kell dolgoznia,nagyobb felelősség van a nyakán.
2015. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt mondanám, hogy nem érdekel, vagyis nem mindegy, hogy hova születnék. Ha valahol keleten születnék újjá, vagy Afrikában, ahol van női körülmetélés, akkor biztos férfit mondok. Amúgy meg mindkettőt kipróbálnám.
2015. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Nézzük férfiként:


Legyél sportos.

Legyen pénzed,

Legyen autód.

Legyen lakásod.

Legyen egzisztenciád.

Ne legyél átlagos, minimum Brad Pitt.

Egy szimpla dugásért is vért kell izzadni.


Plusz ahhoz hogy ezeket elérd, gürcölj, dolgozz folyamatosan mint az állat.


Nőként:

Ne legyél végletekig ronda, minden másra ott a p..na. Válogathatsz a pasik között, lehet nem a legjobbak, de előbb utóbb beakad egy. Szakíts után 10-en állnak sorba ápolni a lelked. Az emberek figyelmesebbek, előzékenyebbek.


És ha nincs kedved tanulni, egy dugásért elkérhetsz 15-20 ezreket, heti 1-2 pasiból megvan a minimálbér, és akkor összegezve max 8 munka volt benne...Persze, biztos szívás idegenekkel csinálni, de még mindig kellemesebb mint napi 10 órában melózni azért hogy hazajöhessek aludni.

2015. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Elárulom, hogy a pasikból is lehetnek hímr*ngyók ha ez olyan ideális karriernek tűnik neked... Lehet nem preferálod a férfiakat, de valószínű a női prostik is annyira élvezik a szexet a perverz öregekkel, mint egy hetero pasi egy másikkal... De spermát is adhatsz pénzért. Amúgy az, hogy elég ha van p*nád inkább azokról a pasikról mond el valamit, akiknek ennyi elég...
2015. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piriiiii ***** válasza:
4-es: akkor Te nemtelen vagy?
2015. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki férfi és úgy érzi, hogy férfinak lenni nehéz, ajánlom az alábbi filmrészletet, erőt ad


https://www.youtube.com/watch?v=fXVnM98c8uE

1:52:40


Ha választhatnék én akkor is férfi lennék, annak minden előnyével és hátrányával együtt.


Mert férfinak lenni jó.


24F

2015. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó nekem az ami vagyok. Ha ellenkező nemű lennék, abból se lenne több hasznom, vagy kevesebb károm.
2015. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Nő. Hiszen semmiért nem kell megdolgozniuk az életben.
2015. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!