Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó ez, hogy folyton...

Miért jó ez, hogy folyton fényezik magukat egymás előtt? 19F

Figyelt kérdés

Tényleg, már elegem van, van egy haveri köröm, olyan 6-7 tagból állunk. 2-3 hetente összeülünk és elmegyünk kocsmázni vagy buliba. Én és a legjobb haverom állandóan azon röhögünk, hogy a többiek miket találnak ki magukról, abból a célból, hogy fényezzék magukat. Például: ez már többször megtörtént, hogy elmentünk bulizni, aztán elmentünk Wc-re 2-3-an és az egyik haverunk egyedül maradt addig. Majd másnap már mondta is, hogy amíg mi Wc-n voltunk ő addig 2 nővel smárolt meg táncolt. Múlthéten is ugyan ez, én Wc-n voltam, másik 2 haverom cigizett kint, ő addig bent maradt és elvileg már megint smárolt 1 nővel. Ezt már sokszor eljátszotta, de mindig csak bólogatunk neki, hogy aha, oké, jó, ügyes vagy. Ki az a hülye, aki ezt elhiszi? Olyan érdekes, hogy mindig akkor tud smárolgatni, mikor nem látja senki? Ugyan ez a haverom találta ki azt is, hogy őt fényes nappal elhívták iskola után házhoz, egy fiatal lány, hogy szeretkezzenek. Ugyan ez a haverom találta ki, hogy hazakísért egy volt osztálytársat, ami igaz is, csak miután hazakísérte, utána behívta és vele is szeretkezett!!! Ritka idegesítő, hogy mindig ezeket a sületlenségeket kell hallgatni tőle, közben meg mindenki tudja, hogy még életében nem volt nőhöz sem köze..

Másik haverom pedig mindig az állítólagos nagybátyjáról beszél, aki nagy MAFFIÓZÓ!!!! Mindig csicskít mindenkit, hogy neki ne szóljon senki, mert a ház rá lesz gyújtva.. 2 szó és jönnek is a bátyjáék.. Igen, majd biztos egy taknyos 17-18 éves kölyök csettintésére fognak házakat felgyújtani.

A harmadik pedig egy 100 kilós dagi gyerek, aki állandóan azzal nagyzol, hogy ő mennyit szexel. Most lett egy barátnője, aki 2x volt összesen náluk. A srác még nem ment hozzájuk soha, mert nem engedik, de ő már annyit szexelt vele, hogy nm igaz.. Folyton erről beszél, meg, hogy hányszor csalta már meg, ajajj.. Szeretnék én is ilyen 100 kilós nőcsábász lenni.

Az a helyzet, hogy szerintem ők mind önbizalomhiányos, magányos, lelkiszegény kisfiúk, akik a kitalált történeteikkel próbálják kompenzálni belső fájdalmaikat.. Én érdekes, sosem találok ki semmit, főleg nem nagyzolok semmivel, nem éltetem magam, mégis megvagyok.. Nekem is van kis önbizalomhiányom, én sem vagyok 100%-ban magabiztos, de nem áltatom magam ilyen kamu-halu történetekkel, hanem vállalom önmagam.

A smárolós-kitalálós gyereknek szerintem az fáj, hogy én és haverom pucájában van annyi vér, hogy felkérjünk táncolni egy nőt, aztán több is lehet..

A folyton szexelő gyerek meg életében 1-2x, ha csinálta és állandóan azt akarja, csak nem tudja, mert nincs rá alkalom.

A maffiózó nagybátyjás gyerek pedig valamilyen szinten apakomplexusa lehet, mást nem tudok róla elképzelni.

De akkor is, hiába találnak ki ilyeneket, attól a valóság mélyen legbelül nem lesz szebb.. Csak magukat hülyítik mégjobban mások szemében. Miért jó ez nekik?


2015. máj. 17. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igazából megválaszoltad a kérdést.


"A maffiózó nagybátyjás gyerek pedig valamilyen szinten apakomplexusa lehet, mást nem tudok róla elképzelni. "

Szerintem itt nincs igazad, szerintem csak annyi, hogy ő róla úgysem hinnétek el, hogy maffiózó,vagy vagány, neki van annyi esze,hogy ne saját magáról hazudjon.


Én lány vagyok, kicsit idősebb nálad, és az osztályomban volt egy lány, aki nagyon idegesítő volt. Mindig, ha az egyik lány összejött egy pasival, ilyeneket kérdezgetett: és ti lefeküdtetek már? Akkor még fiatalabbak voltunk, olyan 16 körül. Meg kitalált valami plázás történetet, igazából nem is tudom a részleteket, mert nem voltunk barátnők, csak elterjedt az osztályban, valami olyasmi, hogy egy pasival volt szombaton, így-meg úgy jártak, elmentek moziba a plázába, de az egyik osztálytársunk látta őt a plázában, és egyedül flangált. Ilyen emberek vannak, igazából a kérdés, mért nem szólsz nekik, hogy mennyire idegesítőek. Mert te tulajdonképpen kibeszéled a legjobb barátoddal őket. Értem, hogy okod van rá, de például a fent említett lányt az állítólagos barátnői mind kibeszélték, de a szemébe meg kedvesek voltak. Én azt szeretem, hogy a barátaimról biztos tudom, hogy nem beszélnek ki, ha nem vagyok ott. Mondjuk nem is hazudok nekik. Közöld a fiúkkal, hogy nem divat a barátoknak hazudni, és ne kibeszéld őket, hanem mondd meg nekik, hogy ez idegesítő, és amúgy sem hiszi el senki. (Csak aztán nehogy tényleg jöjjön egy maffiózó. :D )


Egyébként ha már ott vagy, üzenem a srácnak, aki arról beszél, hogy hányszor megcsalta a barátnőjét, hogy ha én lennék a barátnője, és ezt megtudnám, azonnal dobnám. Mindegy, hogy csak kitalálta-e, ne terjessze senki róla, hogy megcsalt, mert tiszteletlenség és megalázó. Róla sem terjeszt a barátnője, hogy nem jó vele a szex. És szerintem jobb, ha ezt megtanulja, mert a többi is nő is megsértődne ezen.

2015. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

*rólam

*terjeszti


Bocsánat a hibákért.

2015. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Volt már, hogy célozgattam rá, hogy kicsit sok már a hazugságból, meg az önfényezésből, de az lett a vége, hogy egy köcsög vagyok, hogy nem hiszek nekik, hagyjam őket békén. :)

Nem tekintem őket barátnak, akivel "kibeszélem" őket, na ő talán barát, a többiek nem, csak haverok.

2015. máj. 17. 10:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Röhögd pofán őlet, hülye kisfiúk az ilyenek.
2015. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gáz barátaid vannak és így lenézed őket, miért lógsz velük? Miért nem válsz le tőlük a legjobb haveroddal és szerzel barátokat a te szintedről? Ha idegesítenek, hagyd őket ott, a saját dolgoddal törődj, ne a máséval.
2015. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én törődök mások dolgával igen.. Én kérdezgetem őket a szexuális életükről és arról, hogy kivel meg mikor smároltak, meg, hogy melyik házat akarják felgyújtani. Végig ezen rágódom, nincs életem, ezzel foglalkozom. Ha ez jött le, akkor olvasd el még egyszer. Engem nem érdekel, hogy miket találnak ki magukról, az érdekel, hogy miért jó ez nekik, hogy így etetnek másokat és fényezik magukat. Ne nekem adj tanácsot, hanem válaszold meg a kérdést, ha írni akarsz.
2015. máj. 17. 11:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert itt az országba olyan sok ház szokott kiégni :D

Ezek a nagy magyar maffiózók hajaj... Mindenfelé hallani róluk, de mintha nem is léteznének, ezek szerint ennyire jók :D Bezzeg az olaszok...

2015. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Abban igazuk van a válaszadóknak, hogy többek között azért is mondják, mert meghallgatod őket. Van kinek mondaniuk. Amúgy meg a többi választ magad is leírtad: menők akarnak lenni stb.

1. voltam.

2015. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha elmegyünk kocsmába együtt, akkor nem fogom bedugni a fülem, hogy ne halljam amit beszélnek.. :D
2015. máj. 17. 18:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha téged ez ennyire zavar,akkor minek hallgatod meg őket ?

Igen,lelkileg nem okés egyik sem,akik kitalálnak ilyet.Ha ez zavar,akkor szerezz új barátokat . Én inkább lennék egyedül,mintsem ilyen gyökereket hallgassak. Nálam is volt 1-2 ilyen,le is ráztam őket jó gyorsan,mert én előbb fáradok bele,ha végighallgatom,mint ők,akik csak kitalálják a történeteket.

2015. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!