Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti (mármint akinek van ilyen...

Ti (mármint akinek van ilyen az ismerősi körében) nem utáljátok már nagyon hogy egymás ellen beszélnek? Hogy reagáltok ezekre?

Figyelt kérdés

Sok példát tudnék mondani de pl kb 1 éve jöttem össze egy sráccal,igaz,van relatíve sok hibája,dolgok amin változtatni kellene,de én így fogadtam el,így szeretem.

Az egyik közös ismerősünk,aki ideiglenesen együtt lakik a párommal,viszont állandóan emlegeti ezeket nekem,hogy a párom már megint ezt és ezt csinálta vagy nem figyelt oda rá(megjegyzem ez a közös ismerős olyan hogy nem érti meg ha valami nem érdekel téged),vagy hogy vett a párom tv-t otthonra mert a régi elromlott,és akkor megkérték őt(a közös ismerőst)hogy ebben a hónapban ő fizesse ki a számlákat és a közös ismerős relatíve felháborodott ezen.

Meg hogy a párom néha használja a közös ismerős dezodorját meg ilyesmi.

Jó,értem én hogy a párom is hibázik meg ilyenek,vagy nehéz néha megérteni a viselkedését,de nem értem miért kell a másik ellen beszélni,és akkor még valahol várja is hogy helyeseljek meg igazat adjak neki...



2014. aug. 20. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jogos a felhaborodasa az ismerosodnek , mert a parod a tvt pl elviszi, amikor kikoltozik, a rezsi meg nem kiveheto koltpzeskor az albibol. mas dezodorjat hasznalni kicsit gaz de belefer. az viszont puhap.cs magatartas, h a masik fel csajanak panaszkodik. mondja a parodnak s teged hagyjon ki ebbol. abban igazad van, h tele vele a hocipod. oldjak meg egymas kozt
2014. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, mikor mások kibeszélnek nekem valakit... én se szoktam (na jó, csak a legjobb barátaimnak, ha közösen nem bírunk valakit, de azt is csak akkor, ha okkal), sokan mondogatják is, hogy "túl kedves vagyok", és így el fognak taposni az életben... pedig szerintem ez hülyeség, mert attól, hogy nem beszélek ki folyton másokat, még kiállok magamért, ha kell... szerintem udvariasan mondd az adott embernek (pl. párod lakótársa), hogy neked nincs bajod a pároddal, és nem szeretnéd kibeszélni a háta mögött... ha ebből nem érti meg, nyomatékosabban kérd rá, hogy ne mondjon róla rosszakat.
2014. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
[2. vagyok: egyébként lehet, hogy néha jogos, mikor kiakad az ismerősöd, de akkor se illik a párjának panaszkodni...]
2014. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy első,bár a kérdés szempontjából a lényeg ugyanaz,de a párom lakása,szóval nem ő fog elköltözni.

Egyébként igen,tudom hogy valahol a párom a hibás,de nem vagyok kíváncsi akkor sem arra hogy ellene beszél.

2014. aug. 20. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez már a te bajod, akkor mond meg neki, hogy nem vagy ezekre a dolgokra kíváncsi. Szerintem érdemes odafigyelni ezekre a dolgokra, mert sok új információt szerezhetsz az emberről, persze ennek az egésznek a lényege, hogy hogyan, mennyire beszél neked ezekről.
2014. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rosszabb mikor valaki "álarcot" visel. Persze ez most itt éppen nem játszik, mert te is tisztában vagy ezekkel, de nem minden esetben rossz ez.
2014. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:Tudom hogy néha nehéz a viselkedését megérteni,de mondjuk bízom a páromban,normális embernek ismerem,szóval nem is tudom hogy mennyit higgyek el ezekből,főként hogy több ember(pl a ''közös ismerős'',a párom,párom barátai,közös ismerős barátai stb)néha eléggé máshogy adnak elő egy szituációt.
2014. aug. 20. 23:53
 8/11 A kérdező kommentje:
Vagyis már utolsó előtti.
2014. aug. 20. 23:54
 9/11 A kérdező kommentje:

Amit az ötösnek írtam,kiegészíteném hogy mármint nem színezik ki a szituációt,csak hogy mondjam a saját szemszögükből mondják el,így nyilván kicsit más,és így néha fogalmam sincs mit higgyek,ki a hibás egy szituációban.

6.Álarcot? Mármint ezt mire érted?

2014. aug. 21. 00:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt én írtam. Úgy hogy valaki máshogy viselkedik, mint amilyen, tehát úgy viselkedik hogy a másiknak bejöjjön, és ilyenkor ha valaki ilyen információkat oszt meg az nagyon értéke tud lenni. pl. én is ismerek olyan embert aki rohadt nagy roh#dék, de másoknak, idegeneknek teljesen máshogy viselkedik, hazudik stb. és ilyenkor ha van aki elmondja, hogy milyen valójában az jó. Persze ez attól is függ, mennyire megbízható az aki ezeket az infókat mondja, és hogy mi a célja. A többi rajtad áll.
2014. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!