Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Htp://civilhetes. Net/velemeny...

Htp://civilhetes. Net/velemeny/2017-vegere-minden-allampolgar-koteles-lesz-chi pet-viselni-a-nyaka-mogott Ez igaz, vagy én vagyok naív?

Figyelt kérdés
Direkt egy t-t kihagytam mer nem engedik kettővel

2015. máj. 17. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Tipikus összeesküvés-elmélet - hoax - kattintásvadász tartalom. Bár aki elhitte hogy egy telefonos játék macska szemében pedofil van, és gyerekeket rabolnak.. rájuk az ilyen tartalom duplán hat: elhiszik és nem létező dolog miatt élnek félelemben. Az ilyen miatt terjednek az újabb és újabb álhírek.


Az, hogy miről írnak nem is érdemes kommentálni. Azt érdemes tudni hogy nem minden "chip" veszélyes, nem az emberek követésére vagy az agy manipulálására használják, hanem épp egészséggel kapcsolatos, vagy más praktikus tulajdonsága van (tudomány-technika). Csak amíg az illuminati-zsidók-világuralom témája alatt adják ki az újabb és újabb elméleteket, addig mindig lesznek ilyen cikkek.

2015. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!