Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az a név, hogy Zsuzsi/Zsuzsann...

Az a név, hogy Zsuzsi/Zsuzsanna régimódi?

Figyelt kérdés
Szerintetek az?

2015. máj. 17. 19:32
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem :). Ezerféleképpen becézhető, lehet komoly vagy vicces, bohókás módon is, és a jelentése "liliom". Nekem tetszik. Amúgy manapság már pont a régimódinak tartott nevek lesznek kuriózumok a rengeteg divatnév után.
2015. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb név, mint a mostani különlegesebb nevek, mégha

hagyományossabb ,régebbi név is.

2015. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minősítésnek szánom, de szerintem igen. Bármerre járunk, játszótéren is, csak modern neveket hallok, vagy az ún. ősi magyar neveket. Pedig a Zsuzsanna egy időben olyan gyakori volt, mint most a Hanna, egy osztályban minimum kettő volt.
2015. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy ezt a tradícióval, nemzetközi elterjedtséggel rendelkező nevet mennyire hétköznapivá tette annak idején az, hogy rengeteg lányt, nőt így hívtak. A Zsuzsák egyek voltak a sok Zsuzsa között, csakúgy, mint a Viktóriák. Kíváncsi vagyok, hogy a Hannák is ilyen sorsra jutnak-e.
2015. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Ha lenne gyerekem, nem hívnám zsuzsának.

2015. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó név :)
2015. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, örökérvényű.
2015. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mitől lenne régimódi?? Van hagyománya, ennyi. De szép, örök név. Símán afnám lányomnak is.
2015. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!