Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oroszok miért öltöznek úgy...

Az oroszok miért öltöznek úgy mint Mi 10 évvel ezelőtt? Láttam sok emberen régimódi ruhákat, ugyanakkor voltak akik nagyon ki voltak öltözve hétköznapi szinten.

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok hogy fiatalok és középkorúak idejét múlt hajjal(gomba frizura), ódivatú ruhákban járnak.

21/F


2014. jan. 10. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol? Én voltam Oroszországban és egyáltalán nem tapasztaltam ezt. Kisvárosokban, falun ez biztosan gyakoribb. De szerintem nálunk is így van, hogy nagyvárosokban általában többet foglalkoznak az öltözködéssel.
2014. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lviv-ben tapasztaltam
2014. jan. 10. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Az nem Ukrajnában van?
2014. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lviv az Ukrajna, ott pedig azért, mert a fizetések a magyarok fele kb., a nemzetközi divatmárkák viszont tökugyanannyiért adják a ruhákat.


Moszkvában, Sztpváron, ahol a mi fizetésünk 3-4x-ét keresik sokan a legutolsó milánói divat szerint öltöznek, nem úgy, mint mi 10 éve. De még Kijevben is igyekeznek.

2014. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert a magyaroknál miben különbözne ez?..nálunk is sokaknak nincs pénze,és hordja a kommersz márkátlan,göncöket...de az még nem azt jelenti,hogy ízléstelen,és igénytelen...a korodból is totál látszik,mennyire nincs viszonyítási alapod.szerintem te még tökmag voltál 10éve (bocs).
2014. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ez állati jó, a poszter azt sem tudja melyik országban jár, de felelősségre vonja őket amiért nincs pénzük divatosan öltözködni. Tajgetosz.
2014. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah valóban, Ukrajnára gondolok :D
2014. jan. 10. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem, a németek ugyanígy látnak minket. Már sok éve járok ki évente egy hétre az országukba, és mindig újra és újra megválogatom, hogy mit vigyek magammal, ha nem akarok nagyon keletinek látszani. Nekünk az orosz nők sminkelése kirívó, mi ahhoz képest szolidan sminkelünk, de a németek sminkje még szolidabb. Náluk a hasmutogatós, seggvillantós farmer nem divat. Akárhogy válogatom össze a bőrönd tartalmát a sok éves tapasztalat alapján, érzem, hogy látják rajtam, hogy nem odavalósi vagyok. Érdekes, hogy legtöbben spanyolnak néztek, vagy cseh országinak. Sokfelé jártam, egyedül talán Berlinben láttam a metrón kicsit kirívóbb öltözékű fiatalokat, de az a város alapból is kirívóbb és kasztosabb, mint más vidékek. Németországot csak példának írom, nem mérvadó, de gondolj arra, hogy az ilyen dolog szubjektív és emellett általánosítás.
2014. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Divatosan? Én 56 éves vagyok.

Elmondhatom, hogy a mai fiatalok (általános és középiskolások) szerelése alig különbözik a hatvanas évek öltözékétől. Farmer, póló vagy top.

Annyi különbséget látok, hogy mi annak idején nem viseltünk világfájdalom, mísz arcot, s a lányok nem karra akasztott retiküllel jártak iskolába.

2014. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Németország tényleg nem mérvadó, mert tőlünk nyugatra pont hogy rengeteg feltűnő és különleges külsejű ember van, ráadásul úgy, hogy nem is bámulják meg őket.

Az orosz nők pedig kifejezetten csinosak. Gyönyörű kontyokat és fonásokat készítenek hétköznapra is.

2014. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!