Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki készít lelkileg az egyik...

Ki készít lelkileg az egyik osztálytársam. Mit csináljak h befejezze?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődőt az egész h a mostani barátommal ö jobba volt de semmi szerelem nem volt köztük. A fiú nekem udvarolt de vele is jobba volt mint barátok. Folyton hozott nekem palacsintát. Meg ilyen apróságok. El hívót randizni én el fogadtam és össze jöttünk. Azóta már egyáltalán nincsenek jobba a lány folyton keresztbe tesz nekem mikor anno én is jobba voltam vele és sosem mondta h neki tetszik a barátom. Most már több mint más fél éve együtt vagyok és még mindig csinálja a kis csaj. Nem érzem azt h én elvettem volna tőle. Igazából akkor voltunk 9.esek és mi rá 3 hónapra már együtt voltunk. Így teljesen tanácstalan vagyok.

2015. máj. 18. 20:27
 1/3 opened paradise ***** válasza:

Tojd le,neked ott van a barátod.

Majd lesz neki is valakije,utána le fog rólad szállni.

2015. máj. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ne tojja már le..

Próbáltál vele beszélni erről, kérdező? Mi itt úgysem tudunk semmi konkrétat mondani

2015. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze. Beszèltem vele. Kis idővel utána kezdett el rossz indulatú dolgokat mondani rólam.
2015. máj. 20. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!