Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha megírtam egy...

Nagyon ciki, ha megírtam egy levelet, kinyomtattam, de utólag kiderült, hogy át tudom adni személyesen is (így kiderült az ismeretlen (férfi) címzett neve, amit rá is írtam a borítékra), de a levélben még az van, hogy "Högyem/Uram"?

Figyelt kérdés

Most már nem tudom újraírni és nyomtatni, és holnap reggel át kell adnom.


Nagyon gáz, hogy a borítékon meg van nevezve, de levélben már nincs, azt se tudom, h "högy-e vagy úr?" :D


2015. máj. 18. 21:32
 1/3 piriiiii ***** válasza:

Hát érdekes lesz, de az is lehet, hogy fel sem tűnik az embernek. Szerintem ne görcsölj rá, tök mindegy. :D

Vagyis hát attól függ, hogy milyen levélről is van szó pontosan.

2015. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Állásjelentkezés xDD
2015. máj. 18. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban az esetben gáz. Nem vagy igényes a munkádra, kb. ezt kommunikálod le vele. Egyetlen esélyed, hogy ha az illető cégvezető, nem pedig HR-es, mert akkor lehet, hogy nem veszi észre.
2015. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!